Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Per gyvenimą su skrydžio jausmu…

Per gyvenimą su skrydžio jausmu…

“Gyvenimas – man pas didžiausias stebuklas, – sako Rosita Vaičiulė, – “todėl einu per jį su skrydžio jausmu”…

 Rosita Vaičiulė partijos nare tapo 2010 m.

Išsilavinimas. Socialinių mokslų daktarė.

Profesija.  Esu akademinio pasaulio atstovė. Jauniems žmonėms padedu įgyvendinti profesines svajones, susijusias su žurnalistikos, komunikacijos mokslais. Dirbu  Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto lektore bei  VšĮ Socialinių mokslų kolegijos Komunikacijos katedros docente. Mano darbas – mano hobis. Stovėdama prieš jaunų žmonių auditoriją jaučiu didelę atsakomybę ir nepaprasai gerą jausmą – žinojimą, kad juose galiu uždegti pozityvumo ir didesnių siekių ugnelę…Myliu žmones… Sako –  yra blogi žmonės, o aš sakau – yra nesuprasti arba savęs neatradę žmonės. Todėl ir mano gyvenimo tikslas – padėti žmonės susivokti, kad esame vieninteliai, galintys kuri savo gerovę. Esame patys atsakingi už save ir savo gyvenimus….

Rosita ir narcizai

Kodėl Socialdemokratų partija?

Atsakymas paprastas – rūpestis žmogumi, nepriklausomai nuo jo lyties, amžiaus, profesijos, socialinės padėties, religinių įsitikinimų. Žadėti žmonėms tai, ko negali įgyvendinti – kvaila. Esu realistė-optimistė, todėl vadovaujuosi principu – žadėk ir padaryk…Šiandien kiekvienas turi dideles galimybes, tačiau žmonės nepasitiki savo jėgomis ir laukia, kol kažkas atneš laimę, geresnį gyvenimą. O pradėti, matyt, verta nuo savęs…Pokyčiai, kaip jūroje bangos, ridenasi į vieną krantą – patį žmogų.  Anot prancūzų filosofo, rašytojo Pascalio Brucknerio “laimė – paradoksalus fenomenas. Per visą žmonijos istoriją, esame pirmoji visuomenė istorijoje, kurios žmonės priverčiami jaustis nelaimingi dėl to, kad nėra laimingai…” Paradoksas?

Rosita1

Kalbėdam apie valstybę, sakome “ji – valstybė” ir “mes – žmonės”…Bet juk mes ir esame valstybė. Kaltindami ją – kaltiname save, kurdami ką nors – kuriame dėl savo valstybės, dėl mūsų visų…Taigi, verta rinktis kūrybinį procesą, kuris suteikia pasitenkinimo kūrybos procesu jausmus ir naudą aplink gyvenantiems…

Pomėgiai

Knygos, kurios mane lydėjo nuo mažų dienų. Kelionės, kurios mane įkvepia ir leidžia “pasitikrinti” meilę gimtam kraštui. Myliu savo šalį – tai sakau ir sakysiu. Džiaugiuosi, kad šiame gyvenime esu mažos ir gražios šalies dalis. Nesvarbu kur “kabo mūsų kepurė”, svarbiausia – kur širdis… Dar vienas pomėgis, kuris liko mano prisiminimuose – aviacija. Dažnai pakėlusi akis į dangų suvokiu, kad būtent aerodrome išugdytos vertybės, man padėjo eiti per gyvenimą…Tai buvo labai  seniai, bet – didelė ir graži tiesa…Muzika – jos klausau kasdien ir kai tik galiu.

vaiciule

Mano šeima

Esu laiminga mama, kurios gyvenimą puošia du patys “pačiausi” vaikai – dukra Leticija (13 m) ir sūnus Haroldas (22m.), kuris pasirinko jūrininko ir kario profesiją. Vaikai – mano gyvenimo spinduliai,  šildantys ir tuomet, kai sunku, ir tuomet kai gera…Be galo džiaugiuosi, kad grįžusi į savo gimtą miestą – Šilalę, galiu aplankyti savo tėvelius. Jų geras žodis, padrąsinimas – man labai svarbūs.

Asmenybės

Gyvenime žaviuosi stipriomis asmenybėmis, kurios, nepriklausomai nuo susiklosčiusių aplinkybių, išliko, išlieka žmonėmis ir randa šviesą, o tamsoje geba įžiebti ugnį…

LSDP Klaipėda inf.
 
Dianos Čeginskienės ir Rositos Vaičiulės nuotr.

6 komentarai

 1. Neatsistebiu Rositos nuseklumu ir kantrybe.
  Ji tikrai nėra atitrūkusi nuo realybės ir skraidanti padebesiais. Greičiau ji yra tarsi balansuojanti lyno akrobatė. Ir kuo toliau, tuo vis didesniame aukštyje. O minia stebi kaip čia bus toliau.
  Bus tas Lilijos nupasakotas skrydis ar nebus? Tikėtis kitokio minios palaikymo vargu bau ar verta, gi saugiau yra tiesiog stebėti skrydžius iš savo urvelio?
  Potencialo Rosita tikrai turi. Kaip jos potencialas padės LSDP Klaipėdos skyriaui, – kas ten žino?
  Bet tikiuosi pamatyti.

  • Dinai, džiaugiuosi už tavo originalų komentarą. Manau, kad visi kartu, užsiimdami produktyvia veikla, tikrai galime daug nuveikti žmonių labui. To linkiu sau ir mums visiems.

 2. šauni mūsų Rosita, optimizmo vitaminas visiems,pasisekė ir studentams, ir bičiuliams. Ji visus gerbianti ir telkianti, komandos žmogus, idėjų pilna prikimšta galva. Kai perskaičiau, supratau,aviacija ,skraidymas užkodavo skrydžiui…

  • Miela Lilija, Jūs visiškai teisi – dangaus žydrynė visiems laikams “pažymi” žmones – jie visuomet tiesa sparnus…

 3. žaviuosi Rosita: jos nenumaldoma energija, jos nuoširdumu, jos požiūriu į gyvenimą ir apskritai, džiaugiuosi už ją. Sėkmės tau, Rosituk !!!

  • Ačiū už nuoširdžius žodžius ir palaikymą.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *