Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Patriotiškieji Klaipėdos socialdemokratai kvietė bendruomenę švęsti kovo 11-ąją kartu

Patriotiškieji Klaipėdos socialdemokratai kvietė bendruomenę švęsti kovo 11-ąją kartu

Jau ketvirtus metus Klaipėdos socialdemokratų skyrius vadovaujamas dviejų tikrų socialdemokračių – Lilijos Petraitienės ir Irenos Šiaulienės kvietė vaikus, jų tėvelius bei ugdymo įstaigas kartu švęsti kovo 11-ąją pešiant piešinius bei išrenkant pačius šauniausius.

Klaipėdos miesto “širdyje” – senamiestyje – kovo 11-ąją buvo iškabinta daugiau nei 6 000 piešinių, konkurse dalyvavo arti 100 ugdymo įstaigų. Piešinių konkurso-parodos “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą” rengėja Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė džiaugiasi, kad kasmet daugėja ne tik piešinių, jų sulaukiama vis kokybiškesnių – gražesnių, bet ir plečiasi jaunųjų autorių ratas. Konkursas “gimė” kaip renginys miesto vaikams, tačiau pamažu augta ir tapta apskrities konkursu. Šiemet sulaukta piešinių ne tik iš Klaipėdos ugdymo įstaigų, bet ir Šilutės rajono, Nidos, net Skuodo rajono, Ylakių.

Klaipėdos socialdemokratų skyriaus bičiulių laukė nemenkas iššūkis iškabinti ant virvių ištemptus bei eksponavimui lauke paruoštus piešinių, tačiau su šia misija puikiai susitvarkyta.

Netrukus į šventę susirinko konkurso laimėtojai. Apdovanojimai vyko Lietuvos verslo kolegijos salėje. Esame labai dėkingi savo nuolatiniams partneriams už salę.

Susirinkusius sveikino Lilija Petraitienė bei piešinių konkurso-parodos “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą” globėja LR Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė. Socialdemokratės džiaugėsi ne tik šauniais vaikais, jų tėveliais, bet ir aktyviomis ugdymo įstaigomis. Anot jų, labai gražu kovo 11-ąją įprasminti kūryba bei taip išreikšti savo meilę Lietuvai.

Vaikai apdovanoti L.Petraitienės įsteigtais prizais, I.Šiaulienės padėkos raštais bei knygomis. Visi piešinių konkurso-parodos “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą” dalyviai, juos ruošę pedagogai bei aktyviausios ugdymo įstaigos apdovanoti Europos Parlamento nario Zigmanto Balčyčio prizais – užrašų knygutėmis. Esame labai dėkingi nuolatiniam konkurso rėmėjui, su dideliu entuziazmu kasmet skiriančiam prizus pajūrio vaikams.

Beje, L.Petraitienė tikisi, kad kitąmet – penktąjį – piešinių konkursą-parodą “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą” užregistruos agentūra “Factum” bei piešinių konkursas bei originalus eksponavimo būdas pateks tarp Lietuvos rekordų.

LSDP Klaipėda inf.

Eugenijaus Maciaus nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *