Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Paskelbti piešinių konkurso skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui nugalėtojai

Paskelbti piešinių konkurso skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui nugalėtojai

Kovo 2-ąją išrinkti tradiciniu tapusio piešinių konkurso, šiemet išskirtinai Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui skirto, „NUPIEŠKIME VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMETĮ  ŠVENČIANČIĄ KLAIPĖDĄ“ nugalėtojai. 

Nugalėtojus rinko komisija: Dailės studijos „Varsa“ mokytoja ekspertė  Loreta Laurinavičienė, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokytoja  metodininkė Loreta Poškienė, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcinio centro mokytoja Rasa Jurgaitienė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė Lilija Petraitienė, bičiulė Roma Vaitkuvienė.

Nugalėtojams  apdovanojimai teikiami kovo 11 d. 12 val. Lietuvos verslo kolegijos aktų salėje (Turgaus g.21).

Šiemet – konkurso penkmečio proga – pirmų vietų nugalėtojams bus įteiktos išskirtinės dovanos – profesionalaus dailininko, Meno galerijos “Pėda” bendrasavininkio Vytauto Karčiausko kūriniai.

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė  3-4 metai

Liepa Žegunytė 4 metai

L/D „Dobiliukas“

Auklėtoja Ingrida Petrylienė

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė 3-4 metai

Leticija Sudimtaitė 4 m

Auklėtoja Birutė Žulpienė

L/D „Du gaideliai“

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė 3-4 metai

Kajus Šiuša 3 m.

Mokytoja Violeta Jocienė

L/D „Obelėlė“

 

Paguoda

Lėja Kniukštaitė 3 m.

Auklėtoja Rita Skurvydienė

Skuodo rajono Ylakių vaikų-lopšelis darželis

 

Dovydas Dolomanovas 3 m.

Auklėtoja Rima Urbelienė

L/D „Žilvitis“

 

Ieva Rutkauskaitė 3 m.

Auklėtoja Vilma Razmienė

L/D „Žuvėdra“

 

Tauras Lukoševičius 3 m.

Auklėtoja Auksė Gibaitė

L/D „Kregždutė“

 

Orestas Valskis 4 m.

Auklėtoja Lijana Račkienė

L/D „Pumpurėlis“

 

Augustė Hincė 3 m.

Auklėtoja Rita Ronkaitienė

L/D „Radastėlė“

 

Amėja Jermolajevaitė 3 m. su mama

Auklėtoja Marina Čibotar

L/D „Berželis“

 

Vincentas Vasiliauskas 4 m.

Auklėtoja Irena Šmitaitė

L/D „Berželis“

 

Gabrielė Stonkutė 4 m.

Auklėtoja Birutė Joneckienė

L/D „Žiogelis“

 

——————————————————————

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-7  metai

Liepa Petkevičiūtė 7 m.

Auklėtoja Zina Povilaitienė

L/D „Želmenėlis“

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-7 metai

Lėja Jansonaitė 7 m.

Auklėtoja Rasa Polikevičiūtė-Kirtiklienė

L/D „Atžalynas“

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-7 metai

Juras Lelys 6 m.

Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos priešmokyklinė grupė

Mokytoja Audronė Mališkienė

 

Paguoda

Akvilė Gumbakytė 5 metai

L/D „Klevelis“, auklėtojos – Violeta Kabanova, Inesa Izotova

 

Valerija Slatvickaja 5 m

L/D „Pakalnutė“

Auklėtoja Natalija Podolskaja

L/D „Pakalnutė“

 

Kristupas Mažonas 6 m.

L/D „Vėrinėlis“, auklėtoja Andžela Petrauskienė

 

Austėja Keršytė 5 m.

L/D „Klevelis“, auklėtojos – Violeta Kabanova, Inesa Izotova

 

Augustė Mazeliauskaitė

L/D „Berželis“, auklėtoja  Simona  Jokubaitienė

 

Ugnius Šimkus 7 m.

L/D „Eglutė“

Auklėtoja Gražina Baronienė

 

Gabrielius Gricius 6 m.

L/D „Klevelis“, auklėtoja Birutė Diržininkienė

 

Antanas Locaitis 5 m.

L/D „Inkarėlis“

Auklėtoja Renata Viržintienė

 

Paulina Taurinskaitė 5 m.

Auklėtoja Vaida Narkienė

Skuodo rajono Ylakių vaikų-lopšelis darželis

 

Lėja Vydraitė 5 m.

Auklėtoja Laimutė Safronova

L/D „Šaltinėlis“

 

Gintarė Jokševičiūtė

Auklėtoja Regina Kupetienė

L/D „Aitvarėlis“

 

Aidenas Valavičius 6 m.

Auklėtoja Lina Pluščiauskienė

L/D „Dobiliukas“

 

Taja Maidiuk 7 m.

Mokytoja Ilona Stančikienė

Alternatyvaus meno studija, Karalienės Luizės jaunimo centras

 

Gabija Petkutė 7 m.

Auklėtoja Gražina Baronienė

L/D „Eglutė“

 

Laura Dudėnaitė 6 m.

Auklėtojos – Danguolė Milkevičienė ir Laima Rimkienė

L/D „Linelis“

 

Dovydas Domeikis 5 m.

Auklėtoja Loreta Zakarienė

L/D „Versmė“

 

Saulė Jokubaitytė 6 m.

Auklėtoja Ineta Mačiulaitienė

L/D „Giliukas“

 

Gintaras Jonaitis 6 m.

Auklėtoja Vida Nausėdienė

L/D „Volungėlė“

 

Ermandas Gelgota 6 m.

Auklėtoja Erika Štabokė

L/D „Atžalynas“

 

Benas Ramanauskas

auklėtoja Regina Chochulia

L/D “Boružėlė”

 

Sofija Pocevičiūtė 6 m.

Mokytoja Ilona Stančikienė

Klaipėdos licėjus

 

Nojus Montvydas 5 m.

Auklėtoja Rita Beržinienė

L/D „Nykštukas“

 

Izabelė Veiverytė 6 m.

Auklėtoja Svetlana Kapočienė

„Varpelio“ mokykla-darželis

 

Timur Vial 6 m.

Auklėtoja Jelena Savičeva

L/D „Švyturėlis“

 

Viktorija OFTAITĖ 6 m.

Auklėtoja Birutė Diržininkienė

L/D „Klevelis“

 

Agota Gudelytė 5 m.

Auklėtoja Laima Lygnugarienė

L/D „Pušaitė“

 

Augustė Jonėnaitė 6 m.

Auklėtoja Irena Budrikienė

L/D „Rūta“

 

Kamilė Rupainytė

Armandas Rupainis

L/D “Žuvėdra”

 

 ——————————

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Simona Aleknavičiūtė 2 kl.

Tauralaukio progimnazija

Mokytoja Raimonda Zaicienė

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Adrija Virbalė 8 m.

„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla

Mokytoja Renata Sondaitė

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Liepa Dambrauskaitė 1 klasė

Mokytoja Daiva Januškevičiūtė

Liudviko Stulpino progimnazija

 

Paguoda

 Už originalią atlikimo techniką

Maksim Garbuzov 1 klasė

Maksimo Gorkio progimnazija

Mokytoja Liudmila Aksenova

 

Paguodos prizas

Austėja Urbonaitė 1 kl.

Mokytoja Lina Norkienė

M.Mažvydo progimnazija

 

Vilius Vainutis 8 m.

Mokytoja Jelena Michno

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“

 

Anastasija Lopatnikova 2 B klasė

Mokytoja Svetlana Kuznecova

Santarvės progimnazija

 

Viltė Čėsnaitė 1 klasė

Mokytoja Rasa Pundzienė

Smeltės progimnazija

 

Egita Jokužytė 1 klasė

Mokytoja Jolanta Rupeikienė

Versmės progimnazija

 

Unė Vieliūtė 2 klasė

Mokytoja Vida Daukšienė

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras

 

Nojus Šatkauskas 2 klasė

Mokytoja Danutė Trakumienė

Pr.Mašioto progimnazija

 

Saulė Preibytė 2 klasė

Mokytoja Danutė Valužienė

Verdenės progimnazija

 

Darja Bilyk 1 klasė

Mokytoja Zoja Stravinskienė

Gabijos progimnazija

 

Stela Zubel 2 klasė

Mokytoja Lidija Kaupienė

Maksimo Gorkio progimnazija

 

Ringaudas Pralgauskas 1 klasė

Mokytoja Erlanda Rimšienė

Litorinos mokykla

 

Skaistė Valančiūtė 2 klasė

Mokytoja Birutė Trauktienė

„Saulėtekio“ progimnazija

———————————

 

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 3-4 kl.

Metilė Teresiūtė 9 m.

„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla

Mokytoja Renata Sondaitė

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 3-4 kl.

 Ugnė Rojūtė 3 kl.

Mokytoja Virginija Leišienė

Liudviko Stulpino progimnazija

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė –  3-4 kl.

Aistė Dargytė 10 m.

„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla

Mokytoja Renata Sondaitė

 

Paguoda

Kornelija Stebulaitytė 8 m.

„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla

Mokytoja Renata Sondaitė

 

Laurynas Lindžius 4 kl.

Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas

Mokytoja Virginija Gečaitė

 

Guoda Vendelytė 4 kl.

Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas

Mokytoja Virginija Gečaitė

 

Domantas Gruzdovas 1 kl.

Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas

Mokytoja Viliutė Vindžigelskienė

 

Gabrielius Kislinkas 3 kl.

Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas

Mokytoja Viliutė Vindžigelskienė

 

Milena  Geralavičiūtė 4 klasė

mokytoja Vilma Gaidjurgienė

Gedminų progimnazija

 ———————–

 

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Vilgailė Mališkaitė 5 kl.

Mokytoja Loreta Grigaitytė

Gedminų progimnazija

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Leonardas Kulikauskas 5 kl.

Mokytoja Kristina Mickevičienė

Vydūno gimnazija

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Jogailė Andrulytė 5 kl.

Mokytoja Saulė Stakienė

Vitės pagrindinė mokykla

 

Paguoda

Gabija Gražulevičiūtė 5 kl.

Mokytoja Kristina Mickevičienė

Vydūno gimnazija

 

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Sofija Sapegaitė 7 kl.

Mokytoja Valerija Novikova

„Gabijos“ progimnazija

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Viltė Astrauskaitė 7 kl.

Mokytoja Saulė Stakienė

Vitės pagrindinė mokykla

 

Auksė Zykutė 7 klasė

mokytoja Rita Lavrinenkovienė

M.Mažvydo progimnazija

 

III vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Emilija Paleckytė 7 kl.

Mokytoja Saulė Stakienė

Vitės pagrindinė mokykla

 

Paguoda

Ernecta Jagminaitė 13 m.

Tauralaukio progimnazija

Mokytoja Aurelija Mačerinskienė

 

Patricija Daugėlaitė 7 klasė

S.Dacho progimnazija

mokytoja Virginija Damijonaitienė

 

Austėja Navickaitė 7 klasė

S.Dacho progimnazija

mokytoja Virginija Damijonaitienė

 

Modesta Dombrauskaitė 8 klasė

S.Dacho progimnazija

mokytoja Virginija Damijonaitienė

 

—————

 

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 9-10 kl.

Brigita Visialgaitė 2 gimnazijos klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė –  9-10 kl.

Sabina Kravčeninaitė 2 gimnazijos klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

  

I vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 11-12 kl.

Emilija Grušaitė 12 kl.

Mokytoja Agnė Gedaminskienė

Žemynos gimnazija

 

II vietos laimėtojui………………

Amžiaus grupė – 11-12 kl.

Lėja Lyvens 3 gimnazijos klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

 Paguoda

Erika Žukauskaitė  3 gimnazijos klasė

Vėtrungės gimnazija

mokytoja Asta Petrutienė

 

Paulina Kontrimaitė  3 gimnazijos klasė

mokytoja Sandrija Donskienė

“Varpo” gimnazija

 

Ilma Jurdonaitė   3 gimnazijos klasė

mokytoja Sandrija Donskienė

“Varpo” gimnazija

 

 

PROFESIONALŲ LYGA

 

I vietos laimėtojui………………

Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.

Liepa Sarulytė 7 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

II vietos laimėtojui………………

Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.

Karina Tinkovaitė 7 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

III vietos laimėtojui……

Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.

Liepa Astrauskaitė 7 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Paguoda

Smiltė Obolevičiūtė 6 m.

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Akvarelės studija

Mokytoja Virginija Urbonavičienė

 

Rūta Lizdenytė 7 m.

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Fitodizaino būrelis

Mokytoja Virginija Urbonavičienė

 

Saulė Girdvainytė 7 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Už tautiškumą

Patricija Rukaitytė 5 m.

Mokytoja Renata Sondaitė

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Dizaino studija „Kukutis“

 

Nerija Damulevičiūtė 7 m.

Mokytoja Renata Sondaitė

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Dizaino studija „Kukutis“

———————–

 

 

I vietos laimėtojui………………

Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.

Adelė Turskytė 10 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

II vietos laimėtojui………………

Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.

Aistė Lidžiūtė 9 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

III vietos laimėtojui………………

Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.

Liucija Čėsnaitė 8 m.

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Fitodizaino būrelis

Mokytoja Virginija Urbonavičienė

 

Paguoda

Amelija Balčiūnaitė 9 m.

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Akvarelės studija

Mokytoja Virginija Urbonavičienė

 

Ieva Viktorija Melkonjan 8 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Aušrinė Ilgauskaitė 8 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Ilzė Liškauskaitė 11 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Meda Bertulytė 11 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Lėja Mickutė 12 m.

Adomo Brako dailės mokykla

Mok.Inga Šmitienė

 

Už tautiškumą

Emilija Mockutė 8 m.

Mokytoja Renata Sondaitė

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Dizaino studija „Kukutis“

 

Ieva Genytė 8 m.

Mokytoja Renata Sondaitė

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Dizaino studija „Kukutis“

—————

 

 

I vietos laimėtojui………………

Vyresniųjų amžiaus grupė

Auksė Mockutė 13 m.

Adomo Brako dailės mokykla

Mok.Inga Šmitienė

 

II vietos laimėtojui………………

Vyresniųjų amžiaus grupė

Roberta Pauliūtė 13 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

III vietos laimėtojui………………

Vyresniųjų amžiaus grupė

Rugilė Prižgintaitė 13 m.

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

Mokytoja Loreta Laurinavičienė

 

Paguoda

Beatričė Domarkaitė 16 m.

Adomo Brako dailės mokykla

Mokytoja Inga Šmitienė

  

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *