Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Paskelbti piešinių konkurso “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą” nugalėtojai

Paskelbti piešinių konkurso “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą” nugalėtojai

Garbinga komisija (Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokytoja – metodininkė Loreta Poškienė, Vitės pagrindinės mokyklos dailės mokytoja-metodininkė   Saulė Stakienė, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcinio centro mokytoja Rasa Jurgaitienė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė, bičiulė Roma Vaitkuvienė ir atsakingoji sekretorė Žaneta Skersytė) išrinko piešinių konkurso-parodos “Nupieškime Valstybės nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą” nugalėtojus. 

1.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė  3-4 metai

Gabrielė Jonaitytė 4 m.

Mok.Regina Taraškevičienė

lopšelis/darželis „Žiogelis”

 

2.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė 3-4 metai

Marius Fetingis 4 m.

Aukl.Daiva Gulbinienė,

lopšelis/darželis „Atžalynas“

 

3.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui…

Amžiaus grupė 3-4 metai

Ugnė Grikpėdytė 4 m.

Aukl.Gražina Baronienė

lopšelis/darželis „Eglutė“

 

Paguodos prizas

Arnas Lekutis 4 m.

Aukl.Laimutė Safronova

mokykla/darželis „Šaltinėlis“

 

4.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 5-7  metai

Viktorija Valiuškytė 6 m

lopšelis/darželis „Atžalynas“

aukl. Rasa Polikevičiūtė-Kirtiklienė

 

5.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 5-7 metai

Deimilė Šlušnytė 5 m

Aukl. Jūratė Didžiūnienė

Mokykla/darželis „Saulutė“

 

6.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 5-7 metai

Greta Gaidjurgytė 5 m

mok. Aurelija Mačerinskienė

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Želmenėlis“

 

Paguodos prizas už originalumą

Kolektyvinis darbas: Tėja Kaulitzky, Auksė Simonaitytė, Justina Kupšytė (5 m.)

Mok.Oksana Būtienė

lopšelis/darželis „Linelis“

 

Paguodos prizas už tautiškumą

Augustė Šarkauskaitė 6 m.

lopšelis/darželis „Želmenėlis“

Aukl. Zina Povilaitienė

 

Paguodos prizas už “klaipėdietiškumą”

Augustas Undžys 6 m

Aukl. Diana Margelienė

lopšelis/darželis „Klevelis“

 

13.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Greta Garalytė 8 m.

Mok.Ilona Stančikienė

Klaipėdos licėjus

 

14.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Ainius Daukšas 1 d kl.

Mok. Erika Beriozkinienė

„Versmės“ progimnazija

 

15 .Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 1-2 klasė

Artūr Repnikov 7 m. 1 kl.

Mok.Daiva Gaučytė

Klaipėdos Gedminų gimnazija

 

Paguodos prizas už originalią atlikimo techniką

Aušra Maniokaitė 1a

Danutė Trakumienė

P.Mašioto progimnazija

 

Paguodos prizas

Pijus Stankevičius 1b kl.

Mok.Ilona Stančikienė

Klaipėdos licėjus

 

16.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 3-4 kl.

Goda Stašaitytė 3 a

Mok.Ilona Stančikienė

Klaipėdos licėjus

 

17.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 3-4 kl.

Vilgailė Mališkaitė 4b kl.

Mok.Danutė Kiškionienė

M.Mažvydo progimnazija

 

18.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė –  3-4 kl.

Anastasija Dukalskaja 10 m.

Mok.Valerija Novikova

Pajūrio pagrindinė mokykla

 

Paguodos prizas už originalumą

Auksė Vainiutė 3a kl.

Mok.Renata Jurjonienė

Endriejavo pagrindinė mokykla

 

19.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Gustė Žilevičiūtė 6 kl.

Mok.Aurelija Mačerinskienė

Sendvario progimnazija

 

20.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Kamilė Valmunskytė 5 kl

Mok.Aurelija Mačerinskienė

Tauralaukio progimnazija

 

21.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui……

Amžiaus grupė – 5-6 kl.

Julija Būdvytytė 6a

Mok.Vilija Morkūnaitė

Pr.Mašioto progimnazija

 

Paguodos prizas

Kotryna Montrimaitė 5 kl.

Mok.Ina Loginova

L.Stulpino progimnazija

 

22.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Anželika Andrejeva 14 m.

Pajūrio pagrindinė mokykla

Mok.Valerija Novikova

 

23.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Aleksandra Gadeikytė 7 d

Mok.Virginija Damijonaitienė

Simono Dacho progimnazija

 

24.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui……

Amžiaus grupė – 7-8 kl.

Jelizaveta Gaidarova 14 m.

Pajūrio pagrindinė mokykla

Mok.Valerija Novikova

 

Paguodos prizas už piešinio “gilią mintį”

Alina Grigonytė 8a

Mok.Inga Kairienė

„Versmės“ progimnazija

 

25.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė – 9-10 kl.

Liucija Vaitkevičiūtė 1b

Mok.Sandrija Donskienė

„Varpo“ gimnazija

 

26.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui……

Amžiaus grupė –  9-10 kl.

Romena Kalinauskaitė 10 kl

Mok.Agnė Gedaminskienė

„Žemynos“ gimnazija

 

27.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui….

Amžiaus grupė –  9-10 kl.

Goda Gintalaitė 1d

Mok.Vilija Morkūnaitė

„Ąžuolyno“ gimnazija

 

Paguodos prizas

Anastasija Safonova 1a

Mok.Žaklina Peseckaitė

„Aitvaro“ gimnazija

 

Paguodos prizas už tautiškumą

Darma Kazelytė 9 kl

Mok.Agnė Gedaminskienė

„Žemynos“ gimnazija

 

Paguodos prizas  

Sabina Kravčeninaitė 1c

Mok. Asta Petrutienė

„Vėtrungės“ gimnazija

 

28. Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui…

Amžiaus grupė – 11-12 kl.

Erika Žukauskaitė 16 m

„Vėtrungės“ gimnazija

Mok.Sandrija Donskienė

 

29. Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui…

Amžiaus grupė – 11-12 kl.

Diana Gamaniukaitė 12 c

Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija

Mok.Alma Tamošauskienė

 

30. Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui…..

Amžiaus grupė – 11-12 kl.

Gabrielė Einikaitė 12 kl

Mok.Marija Stankienė

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla

 

Paguodos prizas

Giedrė Leonavičiūtė 2b

Mok.Sandrija Donskienė

„Vėtrungės“ gimnazija

 

PROFESIONALŲ LYGA

31. Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui….

Jaunesniųjų amžiaus grupė

Evita Žadeikytė 6 m

Mok.Ilona Stančikienė

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro alternatyvaus meno studija

 

32.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui…

Jaunesniųjų amžiaus grupė

Deimantė Steckytė 8 m.

Mok. Virga Urbonavičienė

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“

 

33.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui……

Jaunesniųjų amžiaus grupė

Ema Stanslovaitytė 7 m

Mok. Virga Urbonavičienė

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“

 

Paguodos prizas

Aušrinė Ilgauskaitė 7m

Mok. Virga Urbonavičienė

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“

 

34.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

I vietos laimėtojui……

Vyresniųjų amžiaus grupė

Ieva Andrejevaitė 8 kl

Mok.Loreta Poškienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

35.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

II vietos laimėtojui……

Vyresniųjų amžiaus grupė

Aistė Petronytė 14 m.

Mok.Inga Šmitienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

 

36.Piešinių konkurso-parodos „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

III vietos laimėtojui………………

Vyresniųjų amžiaus grupė

Gustė Žilevičiūtė 12 m.

Mok. Virga Urbonavičienė

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“

 

Paguodos prizas

Evelina Juškaitė 10 m

Mok.Regina Taurinskienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

 

Papildomi paguodos prizai


  1. Margarita Lisenko – l/d „Šermukšnėlė“
  2. Ania Gavrilenko —     l/d  „Linelis“  -6 m.
  3. Egor Bogdanov  –       l/d  „ Du gaideliai“
  4. Vytautas Vainutis –   l/d   „Ątžalynas“  – 5 m. (gandras)
  5. Elija Vitkutė  –       –    l/d  „Ątžalynas“  – 4 m. (linksmos rankytės – trispalvės)
  6. Paulius Mažvydas –  l/d „Aitvarėlis“   – 4 m. (lietuviški originalūs paukščiai)
  7. Gustas Mockus –  l/d „Liepaitė“      – (meniškas paukštis);
  8. Emilija Budrikytė –   l/d „Pumpurėlis“ –  (draugystė);
  9. Polina Melchanova –  l/d „Giliukas“ – 4 m. (labai vaikiškai jaukus)
  10. Danielius  Žvirblys  –  l/d „Pušaitė“  – 3.5 m. ;
  11. Elžbieta Šliogerytė –  l/d „Boružėlė“ – 6 m. ( nuotaikingas);
  12. Gustė Lapinskaitė  –  l/d „Boružėlė“ –  5 m. ( vaikiškai jaukus);
  13. Auksė  Česnauskaitė – l/d „ Žiogelis“ – 6 m.
  14. Dominykas Krepšta – l/d „Eglutė“  – 7 m. (spalvingi, originalūs)
  15. Ugnė Račkauskaitė   – l/d „Eglutė“  6 m. (spalvingi, originalūs);
  16. Ksenija Orlova –M.Gorkio m-kla  8 m. (2 kl.);
  17. Sofija Malaš  – Gorkio m-kla  7 m. (1 kl.);
  18. Ema Bučinskaitė – l/d „Dobiliukas“ –  5 m.;
  19. Leila Petruškevičiūtė – l/d  „Ąžuoliukas“ – 5 m.;
  20. Tajus Rusinas   –  l/d  „Ąžuoliukas“ – (linksmas autobusas);
  21. Gintaras Gedraitis – l/d. „Žilvitis“ – (oro balionai);
  22. Eimantas Stulpinas – Stulpino progimnazija;
  23. Dovydas Rutkauskas – l/d „Ątžalynas“  – 6 m.;
  24. Gustautė  Juciūtė  –  l/d „Klevelis“ – 6 m.;


Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *