Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

LSDP palapinė viliojo Jūros šventės svečius

LSDP palapinė viliojo Jūros šventės svečius

Šeštadienį Kruizinių laivų terminale, Klaipėdos Jūros šventės epicentre, stovėjusi ryškioji palapinė viliojo ne tik turistus, miesto šventės svečius, bet ir LSDP gerbėjus bei simpatikus. Klaipėdos socialdemokratai prie palapinės rinko parašus už Klaipėdos miesto viešosios pirties bei Klaipėdos universiteto suvereniteto išsaugojimą.

Prie “Laimės rato” su LSDP prizais stovėjo eilė smalsuolių, žmonės norėjo pabendrauti su LSDP pirmininku Gintautu Palucku: aptarti politines aktualijas, patarti ar net pabarti. Palapinėje lankėsi bei su bičiuliais bendravo LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė, LSDP atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas su žmona, LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas, kaunietis Darius Razmislevičius.

Prie “Laimės rato” nuoširdžiai dirbo ne tik klaipėdiečiai, bet ir LSDP veiklos koordinatorius Arūnas Dudėnas su žmona Aira. Klaipėdos socialdemokratai pripūtė bei išdalino praeiviams keletą tūkstančių balionų, tiek pat popierinių malūnėlių ir daugybę prizų. Socialdemokratinė atributika tikėtina pasklido ne tik po Lietuvą, bet ir užsienį. Palapinėje lankėsi “The Tall Ships Races 2017” įgulų nariai ir praktikantai. Gausius svečius sutikinėjo LSDP pirmininkės pavaduotojai Vytautas Rinkevičius ir Imantas Paliakas.

LSDP Klaipėda inf.

Eugenijaus Maciaus nuotr.

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *