Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

LSDP palapinė Jūros šventėje: su klaipėdiečiais bei miesto svečiais bendravo ir LSDP pirmininkas G.Paluckas

LSDP palapinė Jūros šventėje: su klaipėdiečiais bei miesto svečiais bendravo ir LSDP pirmininkas G.Paluckas

Savaitgalį gražiu jūrinės šventės akcentu Klaipėdoje tapo tradicinė LSDP palapinė Kruizinių laivų terminale. 

Tik atvykus bei pradėjus statyti iš toli matomą didžiulę bei ryškią LSDP palapinę pasirodė pirmieji susidomėję praeiviai bei klausė ar šiemet vėl bus “Laimės ratas”, ar bus galima laimėti prizų. Patvirtinome, jog tikrai bus…

Klaipėdos bičiuliai ne tik dosniai suko “Laimės ratą” bei dalino prizus, bet ir rinko parašus. Socialdemokratai norėjo sužinoti klaipėdiečių nuomonę apie tilto į Kuršių Neriją statybą: socialdemokratai šią idėją palaiko, tad parašai buvo renkami “už” tilto statymą. LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkės, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narės Lilijos Petraitienės iniciatyvos dėka klaipėdiečių buvo prašoma pasirašyti už nemokamas vasaros stovyklas Klaipėdos vaikams: bus prašoma tam skirti daugiau lėšų iš Klaipėdos m. savivaldybės biudžeto, nes šiuo metu skiriamų nepakanka, tuo tarpu tėvai patys neišgali apmokėti vaikų poilsio. Buvo pildomas ir “Idėjų Klaipėdai bankas”: žmonių teirautasi ko labiausiai reikia Klaipėdai.

Gražiu ir labai lauktu LSDP palapinės akcentu tapo LSDP pirmininko Gintauto Palucko vizitas: jis ne tik bendravo su bičiuliais, jubiliejų proga pasveikino bičiules – Audrutę Aukškalnienę, Viliją Malakauskienę, Viliją Rimkienę, bet ir bendravo su klaipėdiečiais, mielai su jais fotografavosi bei dalino balionus vaikams.

LSDP Klaipėda inf.

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės nuotr.

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *