Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

LR Seimo nario A.Vinkaus pranešimas dėl klaidinančios informacijos

LR Seimo nario A.Vinkaus pranešimas dėl klaidinančios informacijos

Viešojoje erdvėje pasirodė klaidinanti informacija, kad Seimo nariui pagal įstatymą priklausančias visas parlamentines lėšas – 800 eurų – išleidau gėlių pirkimui. Neigiu šią informaciją  ir informuoju, kad visas Seimo nariui skiriamas lėšas naudoju atsakingai ir griežtai pagal  nustatytą paskirtį. Nuo 2016 m. lapkričio mėnesio, kai pradėjau eiti Seimo nario pareigas, buvo nupirktos ir įteiktos dvi gėlių puokštės – viena žymiam dailininkui pagerbti, kita – žinomo mediko mokslininko laidotuvėms. Iš viso gėlėms išleidome 32 eurus.

Esu išrinktas Kretingos – Palangos vienmandatėje apygardoje. Kas savaitę lankausi šiame krašte, susitinku su bendruomenėmis, dalyvauju įvairiuose kultūros, švietimo, socialiniuose renginiuose, susitinku su asmenimis turinčiais įvairių problemų, netekčių ir džiaugsmų.

Seimo narys privalo rodyti pagarbą rinkėjams. Laikydamasis Lietuvos Respublikos įstatymų ir gerbdamas Lietuvos žmones, man skirtas parlamentines lėšas naudoju susitikimams su jais. Todėl prašau viešosios informacijos skleidėjų atkreipti dėmesį į informacijos turinį ir neskleisti tiesos neatitinkančios informacijos, kuri žemina Seimo nario vardą ir tuo pačiu kenkia vienos svarbiausių valstybės institucijų – Lietuvos  Respublikos Seimo –  įvaizdžiui.

LR Seimo narys Antanas VINKUS

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *