Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

L.Petraitienė – renginyje „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“

L.Petraitienė – renginyje „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“

Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė dalyvavo Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų koncerte Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“.

Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“ akivaizdžiai parodė mūsų miesto šių įstaigų pilietiškumą ir kūrybiškumą, išradingumą. Lilija Petraitienė – savivaldybės tarybos narė – sveikindama Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų muzikinio ir meninio ugdymo mokytojus, vaikučius ir jų tėvelius pasidžiaugė, kad prieš ketverius metus Klaipėdos ikimokyklinio meninio ugdymo mokytojų iniciatyva surengti visų lopšelių-darželių jungtinį šventinį koncertą išaugo į tradiciją ir didžiulį  įspūdingą sambūrį – jaunatviškai švęsti Valstybės atkūrimo dieną. Tarybos narė kalbėjo, kad miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos vykdo įvairias edukacines programas, daugelyje jų jai teko sudalyvauti: „Žiogelis“, „Klevelis“, „Rūta“, „Volungėlė“, „Radastėlė“ (ši yra etnografinės krypties ugdymo įstaiga) ir jomis džiaugėsi. 

Sveikindama visus susirinkusius įspūdingo koncerto dalyvius ir žiūrovus tarybos narė sakė “Kovo 11-oji atvėrė kelią į Lietuvos dainuojančiosios laisvės atkūrimo etapą ir šiandienos mažųjų klaipėdiečių koncertas yra Lietuvos dainuojančios laisvės kelio atkūrimo simbolis. Ir kaip rašė mūsų didysis poetas J. Marcinkevičius: “būtina puoselėti humanitarinio auklėjimo tradiciją. Būtent, literatūra bei menu, kultūra, dvasine veikla ir maža tauta gali pakilti į dideles aukštumas, kurti Tėvynę ir jos žmogų“.  

Klaipėda – septynių vėjų ir netikėtumų miestas prie Baltijos jūros kranto, kur gali atsisėsti ant molo ir žiūrėti į išplaukiančius laivus. Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai su gausiu būriu mažųjų klaipėdiečių Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo tradiciniu šventiniu koncertu „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“. Darželinukai savo dainas, šokius skyrė Tėvynei Lietuvai ir išskirtiniam miestui – Klaipėdai. Renginyje dalyvavo ugdytiniai iš 42-jų ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Kviesta visus mažus ir didelius pamatyti Klaipėdą nuoširdžiomis vaikų akimis. Scenografiją paruošė ir renginį režisavo Klaipėdos miesto meninio ugdymo mokytojų taryba.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *