Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

L.Petraitienė pradėjo ketvirtą skyriaus pirmininkės kadenciją – Klaipėdoje to dar nebuvo!

L.Petraitienė pradėjo ketvirtą skyriaus pirmininkės kadenciją – Klaipėdoje to dar nebuvo!

LSDP Klaipėdos m. skyriaus ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu ketvirtai kadencijai iš eilės pirmininke išrinkta Lilija Petraitienė. Tai tapo pagrindine skyriaus konferencijos intriga.

E.Apanavičiūtė-Šalčė.

LSDP Klaipėdos m. skyriaus ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu pristatytos skyriaus tarybos, Finansų komisijos (pirm. Jadvyga Jurevičienė), Etikos ir procedūrų komisijos (pirm. Kęstutis Dabravolskis) ataskaitos. Bičiuliams prisistatė kandidatai į LSDP pirmininkus – Mindaugas Sinkevičius ir Mantas Varaška. Šalies ir Europos politinę situaciją

Kalba I.Šiaulienė.

pristatė LR Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė. Dalyvavo LSDP tarybos sekretoriato koordinatorius Gediminas Šiukštas.

Vyko slapti LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininko rinkimai, kuriuose dalyvavo dvi pretendentės – ilgametė skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė ir “Danės” partinės grupės pirmininkė Ernesta Apanavičiūtė-Šalčė. Balsai pasiskirstė L.Petraitienės naudai – 46 balsai, už E.Apanavičiūtę-Šalčę – 19 balsų. Beje, dar nė vienam LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkui nebuvo tekę pasiekti ketvirtos kadencijos.

LSDP Klaipėdos m. skyriaus pavaduotojais, pirmininkės teikimu, išrinkti – Vladas Pleskovas, Vytautas Rinkevičius, Mindaugas Prialgauskas, Imantas Paliakas ir E.Apanavičiūtė-Šalčė.

Sveikinimai naujai išrinktai LSDP Klaipėdos m. skyriaus valdžiai!

LSDP Klaipėda inf.

Eugenijaus Maciaus nuotr.

 

One Comment

  1. Senoliai sako, kad auksas ir pelenuose žiba. Ketvirta kadencija, tai iššūkis socialdemokratų istorijoje. Būti skyriaus pirmininke – tai nuolatinė kūryba ir improvizacija. Atstovauju organizaciją „Trečiasis amžius“. Asmeniškai teko ne kartą prašyti pagalbos organizuojant renginius ir pasakysiu trumpai, kad pirmininkė atidi, suprantanti, tarnaujanti, gerbianti kitus, refleksyvi, atsakinga, mato žmogų ir prisiliečia prie jų gyvenimo, skatina įvairiausių idėjų atsiradimus ir jų įgyvendinimą, padeda rasti atsakymus į klausimus. Džiugu, kad Klaipėdos skyrius įvertino visus kriterijus ir pasirinko tinkamiausią kandidatūrą. Nuoširdžiai sveikinu!
    ŽMOGUS – DEBESIES SKRYDIS, SAULĖS DVELKSMAS, MĖNULIO ŠYPSENA IR ŽEMĖS KVĖPAVIMAS…
    Ernestai linkiu tobulėti ir ateities, o pokyčių bus.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *