Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Kryžiažodžių turnyro dalyviai dėkoja I.Šiaulienei

Kryžiažodžių turnyro dalyviai dėkoja I.Šiaulienei
Gegužės 6 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje vyko “Oho” kryžiažodžių sprendimo turnyras. Turnyrą prizais parėmė LR Seimo vicepirmininkė Irena Šiaulienė. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja I.Šiaulienei už įsteigtus prizus bei padėkos raštus I-III vietų laimėtojams.
Kadangi vicepirmininkė tądien dalyvavo LSDP XXXV suvažiavime, prizus teikė bičiulė Roma Vaitkuvienė.
Į Klaipėdos I.Simonaitytės biblioteką saulėtą gegužės 6 dienos rytą rinkosi kryžiažodžių mėgėjai iš visos Lietuvos: iš Kauno, Biržų, Plungės, Kretingos, Šiaulių, Šilutės ir daugiausia iš Klaipėdos. Renginio pradžioje turnyro dalyvius pasveikino “oho” redakcijos atstovas Audrius Murauskas, o salėje vėl puikavosi “oho” redakcijos stendas.
Kiekvienam dalyviui gavus po 15 užduočių paketą vokiečių skaitykloje įsivyravo 1,5 val. tyla: buvo galimybė surinkti 76 balus – trys redakcijos taurės laukė stropiausiųjų.
Pertraukos metu, kol buvo skaičiuojami balai, sprendėjai vaišinosi kava, arbata, sūriu ir pyragu, bendravo tarpusavyje, nes daugelis turnyruose susitinka ne pirmą kartą. Po to bibliotekos kraštotyros skyriaus vedėja Jurga Bardauskienė kalbėjo apie  rašytoją I.Simonaitytę – šiemet minime  jos 120 metines, o bibliotekos darbuotojos Jurgita Maciūtė ir Rasa Skudikė pristatė naują stalo žaidimą “KNYGOSŪKIS”, dalyviai jį išbandė.
Suskaičiavus rezultatus  I vieta atiteko Linai Krivulia iš Karmėlavos , II vieta Kamilei Vilimaitei iš Kretingos, III  vieta  Zitai Mačiulienei iš Endriejavo.  I-III vietų laimėtojams buvo įteiktos gražios taurės “oho” žurnaliukų metinės prenumeratos ir Seimo Pirmininko Pavaduotojos Irenos Šiaulienės dovanos – knygos.  IV-VI vietų laimėtojams A.Sluoksnaitienei, V.Miklošienei ir D.Abromavičiui įteiktos  Klaipėdos savivaldybės dovanos ir “oho” žurnaliukų pusmečio prenumeratos. Visi likusieji turnyro dalyviai  džiaugėsi 3 mėn. “oho” žurnaliukų prenumerata.
Renginio pabaigoje  “oho” redakcijos atstovas Audrius Murauskas  pakvietė visus į  birželio 10 dieną vyksiantį kryžiažodžių turnyrą Kaune.
Gertrūda Poškienė

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *