Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratai rinks parašus siekdami išsaugoti Klaipėdos viešąją pirtį

Klaipėdos socialdemokratai rinks parašus siekdami išsaugoti Klaipėdos viešąją pirtį

Klaipėdos socialdemokratai „už“ viešąją pirtį ir pirtininkus

Klaipėdos socialdemokratai nepritaria Klaipėdos miesto viešosios pirties privatizavimui, NES:

Savivaldos funkcijos – socialinių paslaugų teikimas, sveikatinimo priemonių įgyvendinimas, paramos sveikatinimui skatinimas, nes Klaipėda yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Sveikų miestų  asociacijos narė.

Pernai Klaipėdos miesto viešosios pirties paslaugomis naudojosi daugiau nei 32 tūkst.klaipėdiečių, 54 proc. lankytojų – senjorai, neįgalieji bei vaikai.

Klaipėdoje klesti socialinė atskirtis – dalis klaipėdiečių išgyvena tik valstybės paramos dėka, 170 butų mieste, kuriose gyvena šeimos, visiškai neturi vonios patalpų, o dalis socialinių būstų yra tik su daliniais patogumais. Viešoji pirtis jiems būtina dėl higienos norint paprasčiausiai nusiprausti, o privatininkų siūlomos paslaugos jiems neįperkamos.

Klaipėdos miesto viešoji pirtis veiklą vykdo tik SAVO lėšomis, be Savivaldybės finansavimo, dirba pelningai; 2015 metais savivaldybei pervedė net dividendus – 5000 Eur.

Todėl Klaipėdos socialdemokratai sako, kad senoji Klaipėdos miesto viešoji pirtis gali būti privatizuota tik įrengus/pastačius naują viešąją pirtį. Alternatyva siūloma: Klaipėdoje statomas naujas daugiafunkcinis  baseinas ir  jo patalpose būtų galima įrengti ir viešąją pirtį.

Liepos 29 d. (šeštadienį) Kruizinių laivų terminale, LSDP palapinėje,

nuo 10 iki 16 val.,

bus renkami parašai siekiant išsaugoti Klaipėdos viešąją pirtį.

 Jei sutinkate, ateikite ir pasirašykite!

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *