Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Jautrus susitikimas su vaikučiais

Jautrus susitikimas su vaikučiais

2017 m. rugpjūčio 3-iosios rytą asociacijos „Klaipėdos jaunieji socialdemokratai“ nariai, nešini dovanėlėmis, apsilankėme Giruliuose esančiuose BĮ „Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose“. „Likome pamaloninti – mus vos įėjus, iškart svetingai pasitiko šios įstaigos direktorė Aušra Nikolajevienė, su kuria trumpai pasikalbėję, buvome palydėti į Socialinės globos skyrių, kuriame susipažinome su šio skyriaus vadove Dovile. Kartu apžiūrėjome patalpas, kurios dėka rėmėjų buvo atnaujintos, pritaikytos pagal vaikučių poreikius žaisti, miegoti, maitintis.“ – dalinosi įspūdžiais Inga Garšvaitė.

„Užėjome ir į kambarį, kuriame žaidė mažieji. Pamatę, jog ateiname su dovanomis, jie negalėjo nuslėpti džiaugsmo – vaikai tempė Dovilę ir mus už rankų bei kvietė žaisti kartu. Deja, bet ilgai neužsibuvome, tačiau tai, ką pamatėme mums įstrigo ilgam. Ten su negalia gyvenantys vaikučiai yra nuostabūs, draugiški, linksmi, kaip įvardijo įstaigos direktorė gerb. Aušra – porcelianiniai, kuriems reikalingas šiltas bendravimas, artimas ryšys su žmonėmis, žinoma ir žaidimai su kuriais ir atvykome“ – prisiminė jaunimiečiai, kurie neslėpė, jog susižavėjo įstaigoje sutiktomis nuoširdžiomis, savo darbui atsidavusiomis darbuotojomis, kurių jautrumas, pasiaukojantis darbas, rūpestis kiekvienu vaikeliu kaip savu, padeda ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams. Klaipėdos jaunieji socialdemokratai džiaugėsi pajutę tokį artimą, nuoširdumo kupiną ryšį tarp darbuotojų ir vaikų.

„Iš BĮ „Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų“ išėjome lengvai sukrėsti – tiek daug gražių akyčių, trokštančių dėmesio ir žaidimų žiūrėjo į mus. Uždarėme įstaigos duris su intencija sugrįžti vėl“ – prisiminė Inga Garšvaitė. Namams trūksta savanorių. Tai puiki galimybė pagelbėti kitam – mažesniam, silpnesniam, pamatyti visai kitokį pasaulį ir pasikrauti geros energijos iš vaikučių šypsenų bei jų užsidegimo džiaugtis gyvenimu.

Asociacijos „Klaipėdos Jaunieji Socialdemokratai“ pirmininkė Skaistė Šereikaitė, valdybos narys Valdemaras Kučinskas, narės Inga Garšvaitė ir Agnė Sūdžiūtė

Nuotr. BĮ Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *