Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

J.Jegorovą gąsdina tik važiavimas dviračiu

J.Jegorovą gąsdina tik važiavimas dviračiu

Žavi moteris, aktyvi bičiulė ir visuomenininkė. Pristatome LSDP Klaipėdos skyriaus narę, Brožynų seniūnaitijos seniūnaitę Jeleną Jegorovą.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Esu dėstytoja. Nuo 1997 m. dirbu Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje, dėstau specializuotus jūrinės anglų kalbos kursus, aktyviai dalyvauju Viso gyvenimo mokymosi programoje. teko dėstytojauti Estijos, Latvijos, Ispanijos ir Turkijos jūreivystės mokymosi įstaigose, esu kelių mokymosi priemonių autorė. Šiais metai buvau išrinkta Brožynų seniūnaitijos seniūnaite.B-2

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?

-Pirmiausia mano tėvai, kurie sugebėjo sukurti jaukią aplinką, kurioje aš užaugau. Mano draugas ir kolega Vladas Stonkus, kuris man yra gyvenimiškosios išminties, taktiškumo ir mokėjimo išspręsti bet kurią situaciją pavyzdys. Šitas žmogus visada skuba padėti, palaiko, gali duoti patarimą. LSDP Klaipėdos miesto skyriaus pirmininkė, Klaipėdos miesto tarybos narė Lilija Petraitienė, kaip politikė ir kaip žavi moteris. Talentinga moteris visose srityse ir tiesiog nuoširdus, įdomus žmogus.

3-Kaip leidžiate laisvalaikį?

-Nors mėgstamas darbas užima daug laiko, visgi pavyksta rasti laiko ir pomėgiams. Mėgstu skaityti, patinka skandinaviškas ėjimas su lazdomis, keliauju. Mėgstu operą, simfoninę muziką.

-Ko norėtumėt išmokti?

-Man patinka mokytis naujų dalykų. Prieš metus lankiau buhalterių kursus, o dabar norėčiau išmokti italų kalbą.

-Ko labiausiai bijot?

-Labiausiai bijau važiuoti dviračiu (juokiasi). O jeigu rimtai – svarbiausia, kad visi artimieji, draugai, kolegos būtų sveiki. Visa kita gyvenime įmanoma įveikti, todėl neverta bijoti.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?grandmother2

-Atsakyti į šį klausimą man padėjo dukra. Ji pasakė, jog pati tapusi mama suprato koks malonus, bet kartais sunkus darbas motinystė. Dabar dukra man be galo dėkinga. Tikriausiai taip ir yra – mūsų didžiausi pasiekimai, tai – mūsų atžalos. Auginti dukrą kartais buvo nelengva, ypač ano meto sąlygomis – kai buvo sunku užsidirbti pinigų, o ekonominė šalies padėtis buvo nestabili.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Man aiški ir priimtina LSDP partijos programa, kuri yra orientuota į žmogų ir jo problemas. Partijos lyderiai yra charizmatiškos asmenybės ir, mano nuomone, tikri politikos asai.

DSC08196-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?

-Pagrindinė Klaipėdos problema – miesto tvarkymas ir įvaizdžio formavimas (namų renovacija miesto centre, parkų, skverų, paplūdimių ir kitų poilsio zonų tvarkymas). Galbūt verta perimti Druskininkų ir Marijampolės tvarkymo, ūkininkavimo patirtį.

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagelaitės-Čeginskienės ir J.Jegorovos asmeninio albumo nuotr.

One Comment

  1. Sauni biciule. Pritariu. Sveikinu

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *