Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Iš G.Palucko lūpų apie “Teisingą ir augančią visą Lietuvą”

Iš G.Palucko lūpų apie “Teisingą ir augančią visą Lietuvą”

Antradienį LSDP Klaipėdos m. skyriaus atstovai Rietave dalyvavo Klaipėdos ir Telšių apskričių skyrių atstovų pasitarime kur LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas kartu su pavaduotojais bei gausia komanda iš sostinės pristatė politines aktualijas bei pokyčių komunikacijos planą.

LSDP Klaipėdos m. skyrių pasitarime atstovavo LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkės pavaduotojas Vytautas Rinkevičius, Prezidiumo narė Rolanda Andrutienė, jaunimo atstovas – Laurynas Gaidelis.

Anot LSDP pirmininko G.Palucko, komunikacija ne tik su bičiuliais, bet ir rinkėjais prasideda nuo trijų pagrindinių klausimų: “Kuo esame? Kuo tikime? Ko siekiame?”. Tik žinant į juos atsakymus galima sėkmingai bendrauti su rinkėjais.

Pirmininkas pristatė ir naują partijos šūkį: “Teisinga ir auganti visa Lietuva” bei LSDP pokyčių komunikacijos plano subtilybes.

Pasitarime dalyvavo LSDP skyrių pirmininkai, pavaduotojai, rinkimų štabo vadovai, atsakingieji sekretoriai, moterų klubų pirmininkės, komunikacijos atstovai ir aktyvūs bičiuliai.

LSDP Klaipėda inf.

  

 

 

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *