Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

I.Iždonaitė-Medžiūnienė: “Tvirtai socialdemokratė”

I.Iždonaitė-Medžiūnienė: “Tvirtai socialdemokratė”

“Socialinis teisingumas, solidarumas  ir kitos vertybės, kurias deklaruoja socialdemokratai, turėtų būti prigimtinėmis kiekvienam žmogui. Todėl mano pasirinkimas yra tvirtas ir suprantamas”,- sako LSDP Klaipėdos skyriaus naujokė Inga Iždonaitė-Medžiūnienė. Beje, mūsų skyriaus narys ir pašnekovės sutuoktinis – Rolandas Medžiūnas.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Esu baigusi LCC (anglų kalbos filologija), ŠU (vadyba ir verslo administravimas). Esu socialinių mokslų (edukologija) daktarė. Esu baigusi mitybos konsultanto kursus Jungtinėje Karalystėje (Stonebridge Associated Colleges). Esu dviejų mokslinių žurnalų “Mokslas ir edukaciniai procesai” ir “Wellness Education and Management”, įrašytų į tarptautines bazes, mokslinė redaktorė. fe8654ae_o (1)

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?

-Autoritetai yra tie žmonės, su kuriais Šiauliuose žengiau pirmuosius kaip mokslininkės žingsnius –  tai prof. habil. dr. V. Gudonis, prof. dr. R. Malinauskas, prof. habil. dr. A. Juodaitytė,  doc. dr. L. Žalys ir kt.

Džiaugiuosi, kad gyvenant Klaipėdoje taip pat sutikau ne vieną man autoritetingą žmogų – prof. dr. A. Bučinską, prof. dr. V. Žydžiūnaitę ir kt.

Kaip leidžiate laisvalaikį?

-Modeliuoju rūbus, konsultuoju sveikos mitybos klausimais, domiuosi rytų medicina, medituoju.

8b1424e6_o-Ko norėtumėt išmokti?

-Labai seniai noriu išmokti skambinti gitara, tačiau vis dar gaila manikiūro :).

 –Ko labiausiai bijot?

-Kad visuomenėje įsigali savanaudiškumas, nekompetentingumas ir akla protekcija.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?

-Jų esu padariusi ne vieną, bet tai tegul lieka juos pajautusiems žmonėms. 32692307_o

-Jūsų didžiausia svajonė.

-Pati didžiausia svajonė – neišduodama paslaptis. Tegul pirma ji išsipildo :).

 –Sveika gyvensena Jūsų gyvenime…

-Labai svarbi ir susijusi su sveika mityba. Kadangi esu mitybos konsultantė, tai privalau pradėti nuo savęs.

 –Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Socialinis teisingumas, solidarumas  ir kitos vertybės, kurias deklaruoja socialdemokratai, turėtų būti prigimtinėmis kiekvienam žmogui. Todėl mano pasirinkimas yra tvirtas ir suprantamas.

24c87429_o-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius?

-LSDP veikloje esu naujokė. Tikiu, mano akademinės kompetencijos prisidės prie bičiulių siekių įgyvendinimo.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje

-Didelė problema yra nenutrūkstamos aukštojo mokslo reformos, kurias kiekvienas naujas ministras savaip interpretuoja, neišgirsdamas akademinės bendruomenės.

-Kokių turite pasiūlymų?

-Ne viskas, kas buvo, yra blogai, ir ne viskas, kas kuriama, yra idealu. Aukštasis mokslas yra pati jautriausia sritis, kur neapgalvotos reformos41425fbb_o daro didelę žalą ne tik akademinei bendruomenei, bet ir šalies ekonomikai. Nefokusuojant reformų į galutinį rezultatą, o tik fragmentiškai siekiant perimti atskirų užsienio valstybių patirtį, misija – neįmanoma. Dažnai darbdaviai, reikalaudami “konvejerinio specialisto”, patys vengia prisidėti prie aukštosios mokyklos modernizavimo, ugdant jiems reikalingų specialistų kompetencijas.

LSDP Klaipėda info

I.Iždonaitės-Medžiūnienės asmeninio albumo nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *