Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Santarvės

MYLĖK IR BŪSI MYLIMAS, GERBK IR BŪSI GERBIAMAS

Nors tai ir viena seniausiai gyvuojančių LSDP Klaipėdos skyriaus grupių, bet kartu ji yra ir viena iš jauniausių – grupės narių amžiaus vidurkis 34 metai. Grupę

L.Okuneva

L.Okuneva

vienija 175 bičiuliai. “Santarvės” grupė gali tik didžiuotis, kad jos gretose yra tokie mūsų partijos veteranai kaip Šarūnas Jagminas, Antanas Milinis, Kęstutis Dabravolskis, Violeta Gembutienė. “Santarvės” grupės narys Šarūnas Jagminas kartu su mūsų skyriaus bičiuliu Algirdu Kuniučiu dar 1989 metais įkūrė LSDP Klaipėdos skyrių.

B.Žvinklienė

B.Žvinklienė

Šioje grupėje politikos veteranų patirties ir ekspresyvios jaunimo energijos sintezė kuria nepaprastą santarvės dvasią.

„Santarvės“ grupei vadovauja pernai seniūnaite išrinkta Birutė Žvinklienė, jai talkina LSDP Klaipėdos skyriaus tarybos narė Lidija Okuneva. Grupės nariai dirbo rinkimuose. Aktyviais kandidatais 2015 m. Savivaldos rinkimuose tapo LSDP Klaipėdos skyriaus įkūrėjas ir tikrasis socialdemokratinės minties skleidėjas uostamiestyje Šarūnas Jagminas, jauni ir perspektyvūs bičiuliai Darius Rekis, Vitalijus Galican. Seniūnaite buvo išrinkta bei rinkimų komisijos pirmininke puikiai dirbo Sigutė Chabibulina.  

Š.Jagminas

Š.Jagminas

INICIATYVOS. Darius Rekis ne tik aktyvus LSDP Klaipėdos skyriaus narys. Dariaus Rekio iniciatyva įsteigtos „KU Alumni“ (absolventų) ir „Baltijos žaibas“ (studentų) organizacijos Klaipėdos universitete. Jis vieną (5 metų) kadenciją atstovavo studentus universiteto Taryboje ir jau septintus metus yra uostamiesčio Alma Mater Senato narys. Jo pastangų dėka Klaipėdos universiteto miestelį papuošė A. Sakalausko skulptūra „Polėkis“. Bičiulis Darius Rekis buvo aktyvus LNK televizijos projekto „Super miestas“ Klaipėdos štabo narys. Ženkliai prisidėjo prie iniciatyvos steigiant Klaipėdoje visuomenines „Akademinių reikalų tarybą“ ir „Šeimos tarybą“.  Šiuo metu Darius Rekis visuomeniniais pagrindais dirba Klaipėdos „Šeimos taryboje“, Klaipėdos visuomeninėje

D.Rekis

D.Rekis

administracinių ginčų komisijoje, yra asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ Švietimo grupės vadovas. Darius Rekis 2011 m. išleido poezijos rinktinę „Pasislėpusios saulės šviesoj“ (leidykla „Eglė“),  2014 m. apysaką jaunimui „Viską susapnuoti dar kartą“ (leidykla „Eglė“) ir knygų pristatymų renginius sumaniai panaudojo rinkimų kampanijoje.