Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Santarvės

MYLĖK IR BŪSI MYLIMAS, GERBK IR BŪSI GERBIAMAS

2017 m. kovą LSDP Klaipėdos m. skyriaus “Santarvės” partinės grupės ataskaitinio susirinkimo metu pirmininke išrinkta Sigutė Chabibulina, jos pavaduotojais tapo Žydrūnė Jazbutienė, Šarūnas Jagminas ir Darius Rekis. Išrinkta “Santarvės“ partinės grupės taryba: Reda Rutkauskienė, Eugenija Striškienė, Kęstutis Dabrovolskis,  Vitalijus Galican, Violeta Gembutienė,  Antanas Milinis, Birutė Žvinklienė, Liudmila Adiklė, Roma Galdikienė, Algirdas Petraitis. 

 “Santarvės”  grupė viena seniausiai gyvuojančių LSDP Klaipėdos skyriaus grupių. Grupę vienija 50 bičiulių būrys. “Santarvės” grupė gali tik didžiuotis, kad jos gretose yra tok

Š.Jagminas

Š.Jagminas

ie mūsų partijos veteranai kaip Šarūnas Jagminas, Antanas Milinis, Kęstutis Dabravolskis, Violeta Gembutienė. “Santarvės” grupės narys Šarūnas Jagminas kartu su mūsų skyriaus bičiuliu Algirdu Kuniučiu dar 1989 metais įkūrė LSDP Klaipėdos skyrių. Šioje grupėje politikos veteranų patirties ir ekspresyvios jaunimo energijos sintezė kuria nepaprastą santarvės dvasią.

D.Rekis

INICIATYVOS. Darius Rekis ne tik aktyvus LSDP Klaipėdos skyriaus narys. Dariaus Rekio iniciatyva įsteigtos „KU Alumni“ (absolventų) ir „Baltijos žaibas“ (studentų) organizacijos Klaipėdos universitete. Jis vieną (5 metų) kadenciją atstovavo studentus universiteto Taryboje ir jau septintus metus yra uostamiesčio Alma Mater Senato narys. Jo pastangų dėka Klaipėdos universiteto miestelį papuošė A. Sakalausko skulptūra „Polėkis“. Bičiulis Darius Rekis buvo aktyvus LNK televizijos projekto „Super miestas“ Klaipėdos štabo narys. Ženkliai prisidėjo prie iniciatyvos steigiant Klaipėdoje visuomenines „Akademinių reikalų tarybą“ ir „Šeimos tarybą“.