Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Pajūrio

LSDP Klaipėdos skyriaus “Pajūrio” partinė grupė – tai vyriška, aktyvi ir lyderius ugdanti komanda, kurios stiprioji vyriška ranka visada talkina LSDP respublikinių sąskrydžių metu. Šios grupės sudėtyje yra daug šaunių bičiulių, kuriais didžiuojamės – tai sportininkas senjoras Vytautas Kasparaitis, aktyvistai Saulius Kaupas ir Juozas Sinkevičius, žavi grupės iždininkė Nijolė Kvietkauskienė, bei visa grupė, kuri yra visų akcijų dalyvė.

prialgauskas

M.Prialgauskas

LSDP Klaipėdos skyriaus “Pajūrio” grupės pirmininkas – Mindaugas Prialgauskas. Pirmininko pavaduotojas – Jonas Tautkus.

KvietkauskieneN (4)

N.Kvietkauskienė

Grupės nariai aktyviai dalyvauja skyriaus veikloje. Pajūrio grupė taip integravosi į skyrių, kad grupė tapo LSDP Klaipėdos skyriaus ašimi… Net devyni „Pajūrio“ partinės grupės nariai su pirmininku Mindaugu Prialgausku priešakyje buvo kandidatais 2015 m. Savivaldos rinkimuose, kiti – dirbo apylinkių rinkimų komisijose ir atsidavusiais stebėtojais kaip Virgilijus Tverkus, Juozas Sinkevičius. Puikiai pasirodė kandidatas Algirdas Kuniutis, Nijolė Kvietkauskienė. 

„Pajūrio“ nariai yra ir LSDP respublikinio sąskrydžio organizacinio štabo pagrindas, visų skyriaus akcijų ir renginių aktyviausi dalyviai: Vytautas Kasparaitis, Juozas Sinkevičius, Mindaugas Prialgauskas.

J.Tautkus

J.Tautkus

Grupė turi ir „Švyturio“ seniūnaitijos seniūnaitį – Mindaugą Prialgauską. Jis Klaipėdos mieste tapo daugiausiai gyventojų pasitikėjimo parašų surinkęs seniūnaitis,  apdovanotas padėkos raštu miesto Savivaldybėje.

A.Kuniutis

A.Kuniutis

Grupės iniciatyvos

Grupės narys Vytautas KASPARAITIS tikrąja to žodžio yra 2013 ir 2014 metų naujų iniciatyvų nominantas. Jo iniciatyvos ir organizacinio darbo dėka LSDP Klaipėdos skyrius kartu su Klaipėdos valstybine kolegija ir mūsų kandidatu į LR prezidentus Zigmantu Balčyčiu organizavo 2013 m. krepšinio turnyrą (3×3) tarp Klaipėdos kolegijų ir aukštųjų mokyklų  studentų. Komanda nugalėtoja buvo apdovanuota Zigmanto Balčyčio spec.prizu – kelione į Europos parlamentą.

Renginys tapo tradiciniu, skirtas Tarptautinei studentų dienai paminėti ir 2014 m. lapkritį vėl Klaipėdos valstybinės kolegijos kūno kultūros dėstytojai kartu su kolegijos studentų atstovybe organizavo Klaipėdos miestų aukštųjų mokyklų studentų krepšinio (3×3)

V.Kasparaitis

V.Kasparaitis

turnyrą. Taurėmis, medaliais ir specialiais prizais komandas apdovanojo skyriaus vardu LSDP Klaipėdos miesto skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė.

dobilinskas

S.Dobilinskas

Bildukų akcija 

Prezidento rinkimų kampanijos metu Sigitas Dobilinskas, Mindaugas Prialgauskas, Saulius Kaupas bei kiti Klaipėdos skyriaus nariai lankė miestiečių namus bei nešė lankstinukus apie socialdemokratus, kandidatą į Prezidentus Zigmantą Balčytį. 

S.Kaupas

S.Kaupas

J.Sinkevičius

J.Sinkevičius