Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos

Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos skyriaus “Klaipėdos” grupė jungia būrį jaunų, be kita ko, progresyviai mąstančių aktyvių piliečių.

Mes – socialdemokratai iki kaulų smegenų, o svarbiausias mūsų tikslas – tapti tvirta Lietuvos socialdemokratų partijos kolona.

Mus vienija noras pasiūlyti konstruktyvią bei socialdemokratiniu bendradarbiavimu paremtą visuomenės raidos darbotvarkę, todėl mes giname ir remiamės pagrindine visuomenės ląstele – žmogumi.

I.Paliakas

I.Paliakas

Būtent kartu su piliečiais mes siekiame tobulėti bei sugriauti politinės ir socialinės raidos dogmas, praplėsti požiūrio erdves, užtikrintai žvelgti iššūkiams į akis.

P.S. Jei suabejotumėte, ar mums ne pakeliui, kviečiame prisijungti ir išbandyti mus.

LSDP Klaipėdos skyriaus “Klaipėdos” grupės pirmininkas – Imantas Paliakas.

V.Ramanauskas

V.Ramanauskas

„Klaipėdos“ partinė grupė – jaunatviška, jungianti 73 narius.

Grupė ir grupės narys Vaidas Ramanauskas, kaip skyriaus pirmininko pavaduotojas yra atsakingi už  ryšius su profsąjungomis ir šį veiklos barą atsakingai kuruoja, sistemingai organizuoja susitikimus su profesinių sąjungų atstovais. Jie kviečiasi į visus skyriaus ir respublikinius LSDP renginius profsąjungų atstovus, rengia debatus, tarpininkauja sprendžiant profesinėms sąjungoms aktualius klausimus. Įsiliejo į grupę jauni aktyvūs nariai Mindaugas ir Ieva Zumai, Donatas Rajunčius. Jie aktyviai dirbo 2015 m. Savivaldos rinkimų kampanijos metu: Mindaugas Zumas tapo Klaipėdos apygardos rinkimų komisijos nariu, Donatas Rajunčius – kandidatu Savivaldos rinkimuose.

rajuncius donatas

D.Rajunčius

INICIATYVOS. Donatas Rajunčius aktyviai būrė jaunimą, kūrė internetinį LSDP Klaipėdos skyriaus profilį socialiniuose tinkluose, platino socialdemokratinę informaciją.

Grupės pirmininkas Imantas Paliakas yra mūsų skyriaus internetinės svetainės neformalus administratorius, talkinantis be atlygio, tvarko visus trikdžius ir gedimus.  Sumaniai ir išradingai parengė  ir patalpino svetainėje 1 procento Gyventojų pajamų mokesčio skyrimo LSDP partijai prašymo formą. Imantas yra ir skyriaus rinkimų štabo vadovo pavaduotojas.