Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

G.Paluckas: dėl koalicijos ir frakcijos darbo gali nuspręsti tik partija

G.Paluckas: dėl koalicijos ir frakcijos darbo gali nuspręsti tik partija

Premjeras Saulius Skvernelis ir Seimo LSDP frakcijos seniūnas Andrius Palionis šiandien po susitikimo komentavo aptarę tolimesnio  „valstiečių-žaliųjų“ ir socialdemokratų frakcijų bendradarbiavimo galimybes ir rengiamą memorandumą.

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas tvirtina, kad pagal LSDP statutą Seimo frakcijos veiklą koordinuoja partijos prezidiumas. Prezidiumo posėdyje. ir bus svarstomi tokie atskirų frakcijos narių susitarimai. Taip pat prezidiumas nustatys LSDP tarybos datą, kai bus balsuojama dėl tolimesnio LSDP darbo valdančiojoje koalicijoje.

„Tokią iniciatyvą užbėgant partijos sprendimams už akių vertinu kaip tam tikrą akibrokštą, politinę saviveiklą, nes paties memorandumo – nei teksto, nei apmatų nėra svarsčiusi ar mačiusi nei frakcija, nei kiti valdymo organai. Tai galbūt yra iš politinio nepatyrimo padarytas veiksmas, kuris tikrai labai keistai atrodo. Nes šiuo metu partija sprendžia dėl koalicijos ateities iš esmės, tai tik priėmus tokį sprendimą galimi įvairūs alternatyvūs bendradarbiavimo formatai su Valstiečiais-žaliaisiais ir su vyriausybe, taip pat įvairūs kiti paramos būdai konkretiems klausimams ar politiniams sprendimams.“ – sako G. Paluckas.

LSDP pirmininkas patvirtino, kad galimų susitarimų su „valstiečiais-žaliaisiais“ klausimą dar šią savaitę svarstys partijos valdyba. G.Paluckas teigia esąs nusivylęs Seimo frakcijos seniūno veiksmais: „Išėjimas su tokia iniciatyva yra ėjimas „prieš“ – konfrontacija su partija, su partijos skyriais. To tikrai nereikėtų nei vienam politikui siekti.“

Irmina Frolova-Milašienė

LSDP informacinis centras

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *