Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

E.Apanavičiūtė: “Problema – apmiręs senamiestis”

E.Apanavičiūtė: “Problema – apmiręs senamiestis”

Jauna ir graži. Atkakli inžinierė, besižavinti įdomiomis asmenybėmis bei norinti nuolat tobulėti. Tokia LSDP Klaipėdos skyriaus narė Ernesta Apanavičiūtė.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Studijų laikais su grupiokais juokaudavome, kad jei netapsime gerais inžinieriais, tai nors prezidentais tikrai. (juokiasi).

Save laikau pirmiausia inžineriniu žmogumi. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiau statybos inžinerijos bakalauro studijas. Esu pradėjusi studijuoti magistratūros studijas. Iki šiol dirbu pagal įgytą specialybę.

Save laikau patikima, žingeidžia, drąsia, pareiginga ir organizuota. Užsibrėžusi tikslą esu atkakli ir veržli. Dėl šių savybių nuolat jaučiu poreikį tobulėti. Fotor_14109504955562

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?

-Vieno konkretaus žmogaus negalėčiau išskirti. Skirtingose srityse žaviuosi atskiromis asmenybėmis ir, žinoma, stengiuosi iš jų mokytis. Labiausiai mane žavi išmintingi, originalūs, savo srity profesionalūs, reiklūs sau ir kitiems, konkretūs, atsakingi, garbingi, turintys gerą skonį žmones. Labai vertinu išsaugotą žmogiškumą.

-Kaip leidžiate laisvalaikį?

Manau, jog brangiausias dalykas gyvenime yra laikas, todėl savąjį laisvalaikį pirmiausia stengiuosi skirti buvimui su artimiausiais žmonėmis – šeima ir draugais. Dažniausiai gamtoje.

Labai mėgstu keliones. Apskritai manau, kad keliavimas yra vienas geriausių dalykų, į kurį verta investuoti. Mėgstu taip pat ir aktyvų laisvalaikį. Pavyzdžiui, praėjusią žiemą išbandžiau ir pamėgau slidinėjimą kalnuose snieglente.

-Mėgstamiausia knyga/filmas/muzika.

Vaikystėje nemažai skaičiau, tačiau dabar grožinę literatūrą, deja, esu apleidusi. Apskritai, knygas ir filmus labiausiai mėgstu tokius, kurie po savęs kažką palieka. Patinka filmai, kuriuose vaidina mano mėgstamas aktorius Thomas Jeffrey Hanks. Na, o muziką laikau viena didžiausią įtaką mums darančių meno formų. Mano patys mėgstamiausi yra “Queen”, Whitney Houston, Michael Bolton, Andrea Bocelli.Fotor_141095008549813

-Ko norėtumėte išmokti?

Yra labai daug dalykų, kuriuos norėčiau išmokti. Gal net per daug.

Labai norėčiau pradėti fotografuoti. Nuo vaikystės jaučiu silpnybę tam.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?

Kol kas tai susiję daugiausiai su asmeniniais pasiekimais, kuriuos norėčiau pasilikti sau. Ateityje norėčiau veikti kažką kilnaus, kas būtų naudinga kitiems.

-Jūsų didžiausia svajonė.

Svajonių turiu daug. Nežinau ar pati pati didžiausia, bet viena jų tikrai – apkeliauti pasaulį.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Man yra artimos socialdemokratų deklaruojamos pamatinės vertybės, tokios kaip solidarumas, pagarba žmogui, galimybių lygybė, socialinis teisingumas ir kt. Be to, tai solidi, laiko patikrinta didžiausia Lietuvoje partija.

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius?apanaviciute

Prie socialdemokratų partijos prisijungiau truputį daugiau nei prieš metus, tad kol kas stebiu, domiuosi, mokausi, stengiuosi aktyviai prisidėti prie įvairių veikų, kuriose matau prasmę.

-Kokias matote pagrindines problemas Lietuvoje? Klaipėdoje?

Kaip svarbiausią klausimą Lietuvoje šiuo metu iškelčiau mūsų valstybės ir žmonių saugumo užtikrinimą dėl vykstančių neramumu netoli mūsų šalies sienų.

Kalbant apie Klaipėdą, mano nuomone, vienas skaudžiausių klausimų – apmiręs senamiestis.apanaviciute ernesta

-Kokių turite pasiūlymų?

Manau pirmas dalykas, kurį turėtų padaryti Klaipėdos miesto valdžia, tai išsikelti aiškią miesto viziją, sukurti koncepciją. Be abejonių, atgaivinti miesto širdį – senamiestį. Taip pat, turėtų būti daugiau skiriama dėmesio kultūrai, keliamas Klaipėdos universiteto lygis.

LSDP Klaipėda info
 
D.Jagelaitės-Čeginskienės ir E. Apanavičiūtės asmeninio albumo nuotr.
 
 

5 komentarai

  1. Jos negali nepastebėti.! Todėl,kad ir pati kiekvieną pastebi.Gerąja to žodžio prasme. Smagu,kad tokių asmenybių yra mūsų bičiulių gretose. Stiprybės,TAU,ERNESTA. Ir šviesos sieloje,paskui kurią eina kiti.

  2. Ačiū, Kristina, už gražius žodžius.

  3. Veikli, sumani, tikslo siekianti, šmaikšti ir neieškanti žodžio kišenėje, puiki bičiulė ir išprotėjusi gyvūnų, o ypač šunų mylėtoja! Pozityviausios mintys apie Ernestą. Geriausios kloties!

  4. Dėkoju Jums labai už palaikymą.

  5. Džiaugiuos, kad yra puikių jaunų bičiulių. Visokeriopos sėkmės Tau Ernesta.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *