Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

D.Eiza – darbe vairavimo instruktorius, savaitgaliais – ekstremalas

D.Eiza – darbe vairavimo instruktorius, savaitgaliais – ekstremalas

Dovydas Eiza – LSDP Klaipėdos m. skyriaus naujokas, socialdemokratas nuo rugsėjo 15 d. D.Eiza pagal išsilavinimą transporto inžinierius, darboholikas bei žmogus turintys daugybę mėgstamos veiklos.img_0043

-Kokie Jūsų laisvalaikio pomėgiai?
-Pagrindinis laisvalaikio pomėgis yra plaukimas. Priklausau „Klaipėdos plaukimo klubui“. Aktyviai dalyvauju įvairiose plaukimo varžybose. Kitas mano pomėgis – šuoliai su parašiutu, su guma nuo tiltų ir visos kitos veiklos, kur galima jausti adrenaliną.

-Ar turite žmogų, kuris yra Jūsų autoritetas? Jei turite, gal galite paminėti kas jis ir kuo Jus žavi? Jūsų nuomone, koks dalykas/įvykis/faktas yra svarbiausi ir esminiai, kurie įvyko Jūsų gyvenime?
-Mano gyvenime labai dažnai viskas keičiasi, vieną dieną verslininkas, kitą dieną – vilkiko vairuotojas, dar kitą – vairavimo instruktorius.

-Gal teko patirti ekstremalių nuotykių?
-Tenka, gan dažnai. Ekstremalus žmogus esu.

dsc_5557-Jums labiausiai patikusi knyga/mėgstamiausia muzika.
-Knyga – George S.Clason “Turtingiausias Babilono žmogus”. Ši knyga – tai klasika tapę alegoriniai pasakojimai apie senovės Babilono gyventojus, savotiškas finansų valdymo pradžiamokslis.

-Kokia Jūsų didžiausia gyvenimo svajonė?
-Mano svajonė keliauti, pamatyti kuo daugiau.

-Šeima ar visuomeninė veikla. Kas svarbiau? Kaip pavyksta tai derinti? Ar šeimos nariai neprieštarauja, jog daug laiko skiriate visuomeninei veiklai?
-Man svarbiau visuomenės veikla, patinka kurti ir daryti tai, kas gera

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?
-Todėl, kad tai partija arčiausiai širdies. LSDP narė ir mano vadovė Vilija Rimkienė.

-Kokia veikla užsiimate partijoje? Ko siekiate visuomeninėje – partinėje veikloje?
-Partijoje esu dar naujokas, bet sieksiu visko kas geriausia.

-Ar dalyvavimas visuomeninėje-partinėje veikloje pateisina Jūsų lūkesčius?
-Taip, pateisina.

-Kokias spręstinas problemas ir aktualijas matote kaip politinės partijos narys, kurias reikia spręsti Klaipėdos mieste, Lietuvoje?
-Pagrindinė problema – emigracija. Dirbu vairavimo instruktoriumi, tad dažnai bendrauju su jaunimu. Gaila, bet daugumos jaunų žmonių tikslas – emigruoti, gavus išsilavinimą. Tai labai skaudi tema visiems.

-Kokių turite pasiūlymų, susijusių su visuomenės gyvenimo kokybės gerinimu,  kaip LR pilietis, klaipėdietis, tiesiog žmogus?
-Labiau kreipti dėmesį į mūsų jaunąją kartą, nes tai yra Mūsų ateitis.

LSDP Klaipėda info

Mokykitės vairuoti “Pajūrio vairavimo mokykloje”

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“, turinti filialus S. Daukanto g. 20-3, Taikos pr. 71-78, Statybininkų pr. 14-48 ir Budelkiemio g.7 (“Varpo” gimnazija, kab.113),  organizuoja A, B ir B automatas, C, CE, D kategorijos vairavimo teorijos ir praktikos kursus, moko 95 kodą, vykdo kursus KET pažeidėjams. Laukiame visų norinčiųjų išmokti gerai, patikimai, ekonomiškai bei saugiai vairuoti. Taikomos specialios nuolaidos, skambinti Vilija tel. 8-652-40921, Dovydas tel. 8-650-75544, 8-603-17862.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *