Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiulių sveikinimai vasario 8-ąją jubiliejų švenčiančiai pirmininkei Lilijai Petraitienei

Bičiulių sveikinimai vasario 8-ąją jubiliejų švenčiančiai pirmininkei Lilijai Petraitienei

Gimtadienis…

Tik vienas žingsnis – rytojus virsta šiandiena…

Tik vienas žvilgsnis – sekundė tampa amžinybe…

Tik šypsena – sušyla siela vieniša…

Tik rankų šiluma – paklydę randa kelią,

Tik meilė – tikėjimas sparnus išskleidžia…

Tik ši akimirka, kurioj gyvename svarbi!

/Rosita Vaičiulė/

 

Miela pirmininke Lilija,

Džiaugiamės kasdien matydami Jus energingą, elegantišką ir stilingą. Gatvėje Jus galima atpažinti iš skubėjimo visur suspėti, būstinėje – iš kulniukų kaukšėjimo… Jūs unikali!


Bičiulius žavi Jūsų vidaus ir išorės harmonija: su bičiuliais santūri ir taktiška, o gindama viešąjį interesą tampate – tikra audra Baltijos pajūryje ir niekas nedrįsta Jums prieštarauti…

 

Mūsų Lilija, turinti daug ambicijų ir tikslų, daug siekianti ir, paprastai, pasiekianti, visur spėjanti, nors kartais truputį vėluojanti… Politikės kelias nelengvas, o ji būdama ir besididžiuodama esanti lietuvininkė niekada nesirenka paties lengviausio kelio ir nebijo iššūkių, moka išklausyti ir kovoti dėl savo idėjos!  Žavimės  Jūsų įkvėpimu ir gebėjimu įkvėpti kitus.

 

Jums sekasi ir tikrai yra kuo pasigirti ne tik politikoje. Jūs nuostabi dukra ir reikli sesuo bei pati atlaidžiausia bei anūkus dievinanti Močiutė. Kaip Jūs sakote: “Anūkai tai Dievo palaima! Ir palaiminti šią dovaną gavę…”.

Tai ir yra pamatiniai dalykai kiekvieno žmogaus gyvenime…

 

Su gražia SUKAKTIMI!

Linkime, kad Jūsų gyvenime nepristigtų paprastų, bet tikrų dalykų: šilti ir jaukūs namai, vaikų palaikymas, o anūkų gretos tik gausėtų!

 

Klaipėdos skyriaus bičiuliai

 

One Comment

  1. Mažoji Lietuva – tai kraštas, kur prasidėjo Lilijos gyvenimo ištaka. Tai krašto pasididžiavimas ir išskirtinis charakterio ypatumas, tai keista ir sava gamtos didybė.
    Nerimastinga Tavo siela kaip visų vandenių, todėl ambicijų reikia kasdien, ir visur. Išlik ir toliau savo gyvenimo skulptoriumi.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *