Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiulis Laimonas po vestuvių pasirinko žmonos pavardę

Bičiulis Laimonas po vestuvių pasirinko žmonos pavardę

LSDP Klaipėdos skyriaus internetiniam tinklapiui tenka neeilinė misija supažindinti Jus su savaitgalį šeimą sukūrusiu bičiuliu, klaipėdiečiu 33 metų Laimonu Dapkumi. Sumainęs aukso žiedus su 27 metų Danute Balsyte, Laimonas pasirinko žmonos pavardę ir tapo Balsiu.

“Tėvai manimi nesirūpino… Šis sprendimas brendo seniai, o kardinalūs pasikeitimai žmogaus gyvenime dažniausiai ir nutinka sulaukus Kristaus amžiaus. Tapau Balsiu iš pagarbos savo žmonai, iš meilės…Vaikų dar neturime, bet tikimės. Tegu jie bus Balsiai”,- nuoširdžiai pasakojo L.Balsys.

-Pristatykite save.

Baigiau inžinieriaus magistrą. Dirbau pagal specialybę. Šiuo metu kuriu savo verslą – tikiuosi, jog tai bus susiję su šilumos ūkiu. Mat čia aš turiu patirties.

Daugelis sako, kad esu draugiškas, tačiau save apibūdinčiau kaip viskuo besidominčią asmenybę. Esu žingeidus žmogus.  Mėgstu skaityti apie naujausius mokslinius išradimus bei technikos naujoves.

Sveika gyvensena mano gyvenime užima mažiausią vietą… Tačiau niekada neatsisakau pasportuoti ar sveikai maitintis.

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?

-Paklaustas kas yra mano autoritetas, nedvejodamas atsakyčiau – uošviai. Jie – mano mokytojai ir patarėjai visose gyvenimo situacijose. Esu jiems labai dėkingas.

-Kaip leidžiate laisvalaikį?

-Mano laisvalaikis – šeima. Važiuojame į gamtą, žvejojame, uogaujame, grybaujame. Žiemą – šią vietą užleidžiu kalnų slidinėjimui bei knygų skaitymui.

-Ko norėtumėt išmokti?

-Kadangi gyvenimas, tai nuolatinis judėjimas į priekį, neatsisakyčiau išmokti daugelio dalykų. Pavyzdžiui: pilotuoti lėktuvą, “kaituoti”, galbūt net išrasti ką nors naudingo bei reikalingo žmonijai. Kaip sakoma: gyveni ir mokaisi…

-Ko labiausiai bijot?

-Šnekant apie baimes, ko gero suglumčiau. Turbūt nėra tokio dalyko, kurio bijočiau. Nebent, prarasti tai kas brangu… Labiausiai artimiausius žmones.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?

-Gyvenime esu padaręs ne mažai gero, tačiau geriausi dalykai, tikiuosi, dar laukia ateityje.

-Jūsų didžiausia svajonė.

-Svajonės… Visi mėgstame svajoti, o mano didžiausia svajonė – laiminga šeima.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Socialdemokratų partiją pasirinkau norėdamas tobulėti ir susipažinti su protingais bei savo darbą išmanančiais žmonėmis. Man patiko partijos siekiai Klaipėdos labui.

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius?

-Į šį šaunų būrį įstojau prieš metus. Šiuo metu esu komentatorius. Siekiu, kad žmonėms būtų lengviau gyventi. Lūkesčių kol kas nepateisina, nes per mažai laiko esu partijoje, bet tikiuosi, kad viskas pasikeis.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje? Kokių turite pasiūlymų?

-Problemų Klaipėdoje nemažai, išskirčiau pagrindines: užterštumas, bendrovė “Klaipėdos nafta”, trąšų terminalas, renginių, parkų trūkumas. Lietuvoje klesti gili stagnacija. Pasiūlymai: pagreitinti projektų įgyvendinimą, mažinti kiemuose senų-neeksplotuojamų automobilių kiekį, skatinti verslo investicijas.

 

LSDP Klaipėda info.

Laimono Balsio asmeninio albumo nuotr.

 

One Comment

  1. Sveikinu – graži šeima, apgalvotas sprendimas, graži pavardė: BALSYS …

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *