Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiulio A. Palionio pareiškimas dėl LSDP pirmininko rinkimų II turo: “aš balsuosiu už Mindaugą Sinkevičių”

Bičiulio A. Palionio pareiškimas dėl LSDP pirmininko rinkimų II turo: “aš balsuosiu už Mindaugą Sinkevičių”

Brangūs bičiuliai,

aš nuoširdžiai dėkoju Jums už palaikymą per LSDP pirmininko rinkimus ir kiekvieną balsą, kurį Jūs atidavėte už mane. Jūsų pasitikėjimas manimi įkvepia tolimesniems darbams Lietuvos ir socialdemokratų labui. Pažadu, aš Jūsų tikrai nenuvilsiu.

Balandžio 20-22 dienomis mūsų laukia lemiamas, II-asis, LSDP pirmininko rinkimų turas. Noriu Jus paraginti būti aktyviais ir atiduoti savo balsą už būsimą partijos pirmininką. Mano apsisprendimas yra aiškus ir noriu, kad Jūs  apie jį žinotumėte – antrajame ture aš balsuosiu už Mindaugą Sinkevičių.

Mindaugas Sinkevičius yra padorus, savo darbais Jonavoje ir gerais rezultatais žinomas politikas. Jis principingas ir ginantis partijos poziciją bei partiečius.

M.Sinkevičius reputacija yra švari, kaip pirmininko jo nepersekios jokios biografijos dėmės ir teistumo žymės.

Aš žinau, kad M. Sinkevičiui nuoširdžiai rūpi mūsų partija ir kiekvienas jos narys. Skirtingai negu kai kurie, jis neskirsto partijos narių į vilniečius ir “nevilniečius”, jaunimą ir senimą, reikalingus ir nereikalingus. Šiuo metu mūsų partijai to labiausiai reikia: jis bus ne partiją skaldančiu pirmininku, o ją telkiančiu, vienijančiu daugiau nei 20 000 LSDP narių reikalingiems pokyčiams ir pergalėms.

Noriu dar kartą pakviesti Jus būti aktyviais ir priimti partijai geriausią sprendimą. Kviečiu Jus balandžio 20-22 d. balsuoti už Mindaugą Sinkevičių.

Visuomet Jūsų – Andrius Palionis

 

2 komentarai

  1. Būtų gerai, jeigu būtų 20 tūkst., tačiau realių – ne “mirusių dūšių” – deja, tėra tik ~ 10 tūkst. Tokia nelinksma realybė (bet iki šiol vis save apgaudinėjom ir visai neaišku kam…).
    O praeitį – t.y nomenklatūrą – vienyti su kairiąją perspektyva ir modernia socialdemokratija neįmanoma: nomenklatūra tiesiog “suvalgys” ir modernią perspektyvą ir patį Mindaugą (bet jis šito nė nesupranta). Taigi, tokios tokelės…

  2. Niekas netrukdo gyvenime suklysti ir Mindaugui. tai ne prioritetas,tai,tiesiog sėkmės dalykas.
    Neklystančiu žmoniųnėra ir kas žino, kad giliau pasikapste,žurnalistai, Mindaugo gyvenime neras juodų diemių,.kurios po rinkimų kaip smirdantis šuo, bus,išmestos ant bendro vaišių stalo.
    Siūlau prieš balsuojant gerai pamastyti ir kiekvienam bičiuliui pačiam nuspresti kas gali būti partijos pirmininku.

    Pagarbiai bičiulis Alfonsas

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *