Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Apie socialdemokratą svajojantį perplaukti tris jūras

Apie socialdemokratą svajojantį perplaukti tris jūras

LSDP Klaipėdos miesto skyriaus tarybos narys, 37-erių Karolis Grigalauskas sako, kad tikro valstybės piliečio pareiga – būti visuomenišku ir socialiai aktyviu.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-LSDP narys nuo 2004 metų. Esu gargždiškis, dirbu AB “Klaipėdos jūrų krovinių kompanija” KLASCO projektų konsultantu.

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?10450277_954736841207548_4999215097526985325_o

-Tas, kuris sugeba tesėti duotus pažadus, yra teisingas ir sąžiningas, moka išklausyti, ir vadovaujasi moralinėmis vertybėmis.

Mano autoritetų pavyzdžiai: Richard Branson (Virgin kompanija) – už tai, kad jis moka įgyvendint savo svajones. Steve Jobs (Apple korporacija) – už tai, kad sukūrė vieną iš didžiausių technologijų gigantų ir lieka jo ikona.

-Kaip leidžiate laisvalaikį? Jūsų hobi, mėgstamiausia muzika/knyga.

-Patinka aktyvus gyvenimo būdas, daug laiko leidžiu gamtoje. Kelionės, žvejyba, sportas – tai mane domina, žavi ir suteikia energijos. Mėgstama muzika – latino ritmai. Dažniausiai skaitau – mokslinę, istorinę literatūrą, tačiau turiu ir mėgstamus grožinės literatūros rašytojus. Tai E. Hemingvėjus ir M. Šolohovas.

-Ko norėtumėt išmokti?

-Turint laiko, norėčiau išmokti vairuoti motociklą ir buriuoti.

1980147_1050416504972914_1802555399138002765_o-Ko labiausiai bijot?

-Vadovaujuosi principu – tikri vyrai nieko nebijo ir neverta bijoti to kas neišvengiama.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime/arba įvykis pakeitęs Jūsų gyvenimą?

-Kartą teko išgelbėti draugą nuo nelaimingo atsitikimo, kuris galėjo baigtis sunkiais sužalojimais, ar net jo mirtimi… Tai privertė susimąstyti.

-Kaip į Jūsų visuomeninę veiklą žiūri kolegos ar šeimos nariai?

-Palankiai, nes man nuo jaunystės buvo skiepijama, kad tikro valstybės piliečio pareiga, būti visuomenišku ir socialiai aktyviu.

-Jūsų didžiausia svajonė.

-Burlaiviu perplaukti tris jūras.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Partijos socialinės idėjos yra artimiausios mano principams. Ši partija vienija mano draugus ir bendraminčius, su kuriais visada malonu įgyvendinti bendrus siekius.Grigalauskas

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius?

-Nuo pat įstojimo 2004 m. Dabar esu LSDP Klaipėdos m. tarybos narys. Turint daugiau laiko ir galimybių, norėčiau aktyviau prisidėti prie LSDP veiklos.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?

-Apolitiška – nusivylusi politikais visuomenė. Tautinių idėjų skatinimo trūkumas jaunimo tarpe. Reikia kurti daugiau darbo vietų jaunimui. Valstybės socialinės gerovės politiką orientuoti į šeimą.

-Kokių turite pasiūlymų?

-Turime aktyvinti LSDP veiklą Klaipėdoje (rėmimas, renginiai mieste), paruošiant Klaipėdos skyriaus populiarinimo programą ir veiksmų planą, siekiant geresnių rezultatų seimo ir savivaldos rinkimuose.

Ačiū už pokalbį.

LSDP Klaipėda info

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *