Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

A.Jankauskaitė: “Kas geriausia – ateityje”

A.Jankauskaitė: “Kas geriausia – ateityje”

Susipažinkite su aktyvia LSDP Klaipėdos skyriaus bičiule, 24 metų Anastasija Jankauskaite. Mergina šiuo metu ieško galimybių Klaipėdoje, tad belieka jai palinkėti didžiausios sėkmės.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Esu Anastasija Jankauskaitė. Klaipėdos universitete baigiau politikos mokslus. Šiuo metu užsiimu internetine prekyba Vokietijos tinklapiuose ir labai ieškau “tikro” darbo Lietuvoje, o labiausiai Klaipėdoje.

IMG_3867

Anastasija didžiuojasi savo mama Tatjana.

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas? 

-Tai labai sunkus klausimas ir vienareikšmiško atsakymo nėra. Kiekvienoje srityje yra savas autoritetas: tiek politikoje, tiek ekonomikoje, tiek kitose. Pavyzdžiui, šeimos kūrime, man didžiausias autoritetas – mama. Tai puiki moteris galinti išklausyti ir patarti, sugebanti į visas gyvenimo problemas reaguoti ramiai ir net mane ta ramybe užkrėsti.

-Kaip leidžiate laisvalaikį? Jūsų hobi, mėgstamiausia muzika/knyga. 

Mano laisvalaikis labai įvairus. Visgi, nepriklausomai nuo veiklos, visada šalia manęs yra video kamera, su kuria stengiuosi įamžinti kuo daugiau man įdomių akimirkų. Labai mėgstu filmuoti ir montuoti video reportažus tiek apie makiažą, tiek apie sveiką gyvenseną.

Patinka ir aktyvus laisvalaikis: žiemą su slidėmis, vasarą – su dviračiu ar riedučiais.

IMG_1509Labai patinka skaityti knygas: tiek meilės romanus, tiek istorines, tiek apie santykių psichologiją.

Ko norėtumėt išmokti?

-Gyvenimas toks trumpas, tad išbandyti ir išmokti norėsi tiek daug. Norėčiau išmokti laisvai kalbėti anglų, ispanų kalbomis, gal net kinų kalba. Norėčiau perprasti jogos subtilybes.

-Ko labiausiai bijot? 

-Mano baimės labai žmoniškos – vorai ir aukštis.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime/arba įvykis pakeitęs Jūsų gyvenimą?  

-Aš dar per jauna, kad būtų galimą įvardinti ką esu geriausio padariusi. Manau, kad visa kas geriausia manęs dar laukia.

-Kaip į Jūsų visuomeninę veiklą žiūri kolegos ar šeimos nariai?

-Labai pozityviai. Šeimos nariai labai apsidžiaugė, kai įstojau i LSDP. Net pati stebėjausi.  11069633_10204561098642300_7217773460999903023_o

-Jūsų didžiausia svajonė.

-Sakoma svajoti reikia daug ir dideliais mastais. Aš tą ir darau! Dažnos mano svajonės prasilenkia su realybe, bet realiausių svajonių sąraše – tęsti studijas, susirasti darbą Lietuvoje ir čia sukurti šeimą.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

14830_836831669661645_8728414754888460811_n-Tai vienintelė partija Lietuvoje su kurios deklaruojamomis pamatinėmis idėjomis aš sutinku ir palaikau. Manau, kad kiekvienoje valstybėje svarbiausias turėtų būti žmogus, tikiuosi, kad ir Lietuvoje kada nors tai įvyks.

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikloje pateisina Jūsų lūkesčius?

-Socialdemokrate tapau prieš 3 metus. Taip pat esu ir jaunųjų socialdemokratų sąjungos narė. Studijuodama aktyviai dalyvaudavau partijos veikloje. Ir dabar norėtųsi aktyviau prisidėti, bet ne visada pavyksta.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje? IMG_3866

-Lietuvoje daug problemų ir dar daugiau spragų Lietuvos Respublikos įstatymuose. Per mažai jaunų žmonių yra politikoje ir LR Seime.

Klaipėdoje taip pat daug problemų, didžiausia – senamiestis. Tai turėtų būti Klaipėdos pasididžiavimas, bet taip nėra… Miesto gatvės apleistos ir netvarkingos, greičio ribojimo kalneliai kai kur per aukšti. Baltijos jūros pakrantei skiriama per mažai dėmesio.

-Kokių turite pasiūlymų?

Šaunu, kad politikai kalba apie Klaipėdoje esančias problemas. Būtų geriau, jei tos kalbos neliktų vien kalbomis prieš rinkimus ir kad būtų kažkas padaroma žmonių gerovei.

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės ir A.Jankauskaitės asmeninio albumo nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *